Журнал Forbes склав список найкращих настільних ігор

Журнал Forbes склав список найкращих настільних ігор

Гра Cluedo. Фото з сайту boardgamegeek.com

Більшість представлених у добірці настільних ігор підійдуть дітям, яким вже виповнилося 5-8 років. Деякі з них, такі як Cluedo, Tombouctou, Scotland Yard і Die Siedler von Catan, орієнтовані на більш дорослу аудиторію.

Журнал Forbes склав список з 14 настільних ігор, які, на думку авторів видання, можуть зацікавити як дорослих, так і дітей. В описі кожної з них вказано, з якого віку можна починати грати, кількість гравців, середній час однієї партії, а також головні переваги гри.

Більшість представлених у добірці настільних ігор підійдуть дітям, яким вже виповнилося 5-8 років. Деякі з них, такі як Cluedo, Tombouctou, Scotland Yard і Die Siedler von Catan, орієнтовані на більш дорослу аудиторію. Тривалість однієї партії в усіх іграх, які потрапили до списку, складає в середньому від 20 хвилин до півтори години.

Частина ігор (Jungle Speed, Marrakech, That's life!, "Зельевареніе") являють собою звичайні розваги для всієї сім'ї. Решта (Scrabble і її російський аналог "Ерудит", Mastermind, Memory, Uno, Monopoly World Edition, Carcassone), за словами укладачів списку, допомагають гравцям розвивати, наприклад, математичне та логічне мислення, реакцію, вчать приймати тактичні рішення і допомагають тренувати пам'ять.

Читайте також:

Психологи виявили, що агресивні комп'ютерні ігри не шкідливі, а корисні

У Росії випустять приставку, яку можна підключити до інтернету без комп'ютера

Одрі Хепберн - найкрасивіша жінка ХХ століття

Повʼязані теми:

Наступна публікація