6 років без Кузьми: спогади рідних про улюбленця мільйонів

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
6 років без Кузьми: спогади рідних про улюбленця мільйонів

Ніколи не гнався за славою, любив життя і завжди брав від нього максимум.

Сьогодні, як і в день його загибелі, говорити про Андрія Кузьменка в минулому часі все ще нелегко. Він був відданий Україні й гостро висловлювався про тих, хто дбав лише про власні кишені.

Спогади рідних і близьких про улюбленця мільйонів українців Кузьму Скрябіна – у матеріалі ТСН.19:30.

Життєрадісним і до нестями закоханим у життя його запам'ятали всі, кому Андрій трапився на життєвому шляху. Його поважали й любили колеги. Мама для Андрія була найкращим другом. Вона неодноразово розповідала у своїх інтерв'ю про те, наскільки близькими вони були одне одному. 

6 років без Кузьми: ТСН зібрала спогади рідних про улюбленця мільйонів

6 років без Кузьми: ТСН зібрала спогади рідних про улюбленця мільйонів

Вранці 2 лютого країна прокинулася в скорботі. Андрій Кузьменко трагічно загинув в автокатастрофі на Дніпропетровщині. Він виїхав на зустрічну смугу, де саме в цей момент їхав молоковоз. Андрія затисло в металі. Він загинув на місці.

Патріотизм і гостра критика влади — чесноти, які вирізняли Андрія Кузьменко з-поміж мільйонів інших. Слова музиканта ще за життя розібрали на цитати.

Востаннє на сцену він вийшов у переддень своєї загибелі — 1 лютого, в Кривому Розі.

У нього було велике серце, яке вміщало всіх. І з кожним разом його тексти набувають нового прочитання. Він був добрим, віданним своїй землі та щирим.

Нагадаємо, що Кузьма Скрябін загинув 6 років тому: зірки вшановують пам’ять артиста. У роковини смерті Кузьми юзери вшановують пам’ять легендарної зірки та діляться спогадами з артистом. 

Наступна публікація