Абромавичус підписав контракт на аудит "Укроборонпрому"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Перевірку проводитиме Baker Tilly Ukraine.

Перевіряти звітність державного оборонного концерну буде компанія Baker Tilly Ukraine. Про це у своєму твітері повідомив генеральний директор "Укроборонпрому" Айварас Абромавичус.

"Finally! Сегодні підписали контракт на проведення аудиту консолідованої звітності ДК "Укроборонпром" 2018/2019 з Baker Tilly Ukraine. Рухаємось вперед!" – наголосив керівник підприємства.

Baker Tilly Ukraine презентує себе, як незалежну українську компанію, що від 1999 року надає послуги в сфері аудиту, бізнес консультування, незалежної оцінки, бухгалтерського та управлінського обліку. Вона є членом  міжнародної мережі Baker Tilly International, яка заснована 1988 року та має центральний офіс у Лондоні, Велика Британія.

Як повідомлялося, внаслідок глобальної ревізії ефективності підприємств-учасників державного концерну "Укроборонпром" з’явиться нова структура – холдингова компанія.

Нагадаємо, журналісти-розслідувачі оприлюднили масштабне розслідування про корупцію і розкрадання в оборонному комплексі України. За даними журналістів, до схеми виведення з української оборонки сотень мільйонів гривень причетний друг і партнер Порошенка, ексчлен Ради національної безпеки і оборони Олег Гладковський, його 22-річний син Ігор і гендиректор "Укроборонпрому" Павло Букін. Оприлюднили секретну переписку учасників злочинної схеми, внутрішні документи, докази домовленостей про хабарі. Розмір розкрадання становить не менше 250 мільйонів гривень. Антикорупційне бюро відкрило кримінальне провадження, а Гладковського звільнили з РНБО.

Експрезидент України Петро Порошенко після оприлюднення журналістського розслідування увів в дію рішення РНБО про реформування оборонно-промислового комплексу та підвищення рівня прозорості виконання державного оборонного замовлення.

Відео У Києві активісти вкотре вимагали покарати винних у скандалі в "Укроборонпромі"

Цього разу молодики "Нацкорпусу" та "Нацдружин" вирішили відвідати максимальну кількість державних установ. Пікетували під СБУ, Генпрокуратурою,  Міністерством внутрішніх справ і наостанок - скандували "Корупціонерів за ґрати" під Адміністрацією президента.  

У Києві активісти вкотре вимагали покарати винних у скандалі в "Укроборонпромі"

Залиште свій коментар

Вибір редакції