Адвокати Тимошенко готуються слухати вирок 3-4 години

Захист екс-прем'єра турбує, що суддя Кірєєв назвав тільки орієнтовний час виголошення вироку.

Захист колишнього прем'єр-міністра, лідера БЮТ Юлії Тимошенко прогнозує, що тривалість оголошення вироку у кримінальній справі проти неї становитиме приблизно 3-4 години.

Про це журналістам повідомив адвокат Тимошенко Микола Сірий біля Печерського районного суду Києва.

Разом з цим він додав, що захист Тимошенко поки не має інформації про точний час оголошення рішення суду.

"На цей момент адвокати Юлії Тимошенко не одержали якої-небудь нової інформації щодо точного часу, точної дати оголошення рішення Печерського суду. Як ми пам'ятаємо, суд оголосив про те, що він почне засідання 11-го числа вранці, орієнтовно. Цей строк "орієнтовно" - це позиція невизначеності того, коли буде оголошено рішення", - сказав адвокат.

На думку Сірого, суд мав більш чітко визначити час оголошення вироку.

Нагадаємо, 30 вересня Печерський районний суд Києва завершив розгляд кримінальної справи Тимошенко і вийшов у дорадчу кімнату для винесення вироку. Орієнтовний час оголошення вироку - 9:00 11 жовтня.

Сторона державного обвинувачення в "газовій справі" пропонує Печерському районному суду Києва засудити Юлію Тимошенко до семи років позбавлення волі з позбавленням права займати посади в органах державної влади, пов'язані з організаційно-розпорядчими і адміністративно-господарськими обов'язками строком на 3 роки.

Держзвинувачення також просить повністю задовольнити позов Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України" в сумі 1 мільярд 516 млн гривень. Генеральна прокуратура України звинувачує Тимошенко у перевищенні службових повноважень під час укладання "газових контрактів" з РФ в 2009 році, чим державі було завдано збитків на суму понад 1,5 мільярда гривень.

Читайте також:

Адвокат Тимошенко вважає, що оголошення вироку може бути відкладено

Вирок Тимошенко: покарати не можна помилувати

Адвокат Тимошенко впевнений, що вона сидітиме недовго

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: