Аніщенко проігнорував наказ Януковича

Дата публікації
Перегляди
2134
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Аніщенко проігнорував наказ Януковича

Аніщенко несподівано для всіх прийшов на засідання уряду / Фото: УНІАН

Президент дав вказівку міністру охорони здоров'я лишатись у Чернівецькій області, у проблемах якої Аніщенко не встиг розібратись, але він повернувся до Києва.

Президент Віктор Янукович в наказовому порядку попросив міністра охорони здоров'я Олександра Аніщенка залишатися до п'ятниці у Чернівецькій області, але він сьогодні прилетів до Києва, пише "Комсомольская правда" в Украине".

Найменше на сьогоднішньому засіданні уряду чекали Міністра охорони здоров'я Олександра Аніщенка. Вчора президент під час наради в Чернівецькій області підняв зі своїх місць кількох чиновників, у тому числі і голову МОЗ Аніщенко.

Він запитав, наскільки вони встигли вивчити проблеми регіону. Ті відповіли, що не мали для цього достатньо часу. На це Янукович заявив: "Залишаєтеся до кінця тижня тут, у регіоні, поки не будете знати всіх проблем, і що говорять прості люди по закріплених за вами напрямках".

Проте головний лікар країни в регіоні не залишився, а повернувся до Києва.

"Наш міністр був вчора на засідання у прем'єра, а з Чернівецької області він повернувся разом з президентом, не залишився там", - повідомили в прес-службі МОЗ.

Читайте також:

Азаров назвав міністрів, які працюють погано

Янукович вилаяв главу МОЗ: сідайте, з вами важко розмовляти

Янукович оголосив догану голові МОЗ та його заступникам

Аніщенко проігнорував наказ Януковича

Аніщенко проігнорував наказ Януковича

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2134
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація