Янукович оголосив догану голові МОЗ та його заступникам
Догана Аніщенку, його першому заступнику Раїсі Мойсеєнко та заступникам Олександру Толстанову і Галині Калішенко оголошена у зв’язку з "неналежним виконанням службових обов’язків".
Олександр Аніщенко / © Міністерство охорони здоров'я України
Президент Віктор Янукович оголосив догану міністру охорони здоров'я Олександру Аніщенку та трьом його заступникам. Про це йдеться в указі від 30 вересня, розміщеному на сайті президента.
У тексті указу зазначено, що догана міністру Аніщенку, його першому заступнику Раїсі Мойсеєнко та заступникам Олександру Толстанову і Галині Калішенко оголошена у зв’язку з "неналежним виконанням службових обов’язків".
"Зокрема, невиконанням державних цільових програм та комплексних заходів з охорони здоров'я, функції з реалізації яких покладено на Міністерство охорони здоров'я України", - наголосив президент.
Як відомо, на початку літа українські лікарні недоотримали імунобіологічні препарати та ліки для хворих на гемофілію.
Прем’єр Микола Азаров наказав Аніщенку або спростувати інформацію, або вирішити проблему.
Читайте також:
У Азарова обіцяють, що "швидка" буде приїжджати не лише з анальгіном