У міліції розповіли за якою статтею "пресують" бютівця

У міліції розповіли за якою статтею "пресують" бютівця

Євген Суслов в оточені міліції / Фото: twitter.com/evgensuslov

"Батьківщина" вимагає припинити терор за те, що він не погоджується стати ще однією "тушкою".

Обшуки в будинку й офісі депутата "БЮТ-Батьківщини" Євгена Суслова санкціоновані судом і проводяться в рамках розслідування справи про підробку документів.

Про це повідомила начальник управління зв'язків із громадськістю МВС Вікторія Кушнір.

"Обшуки санкціоновані судом, проводяться в офісі й за місцем проживання підприємця (Суслова) у рамках розслідування кримінальної справи за ст. 358 КК України за фактом підробки й використання документів сільськогосподарського фермерського підприємства", - заявила вона.

За словами Кушнір, слідство встановило, що на підприємстві у 2007-2009 роках невстановлені особи без відома засновника й керівника фірми здійснювали фінансову діяльність і подавали документи в органи влади.

Справу розслідує слідче управління ГУ МВС у Київській області.

Водночас, партія "Батьківщина" вимагає негайно припинити силові дії з застосуванням спецпідрозділів міліції проти Євгена Суслова та його родини.

У своїй заяві партія називає захоплення бійцями МВС приймальні Суслова і "варварську атаку" співробітників міліції на будинок, де проживають його батьки, остаточним свідченням того, що "режим Януковича остаточно і безповоротно став на шлях залякування і брутального політичного терору в країні".

"Цього разу репресивна машина обрала за свою ціль лідера Всеукраїнської молодіжної організації партії "Батьківщина", депутата Верховної Ради, який буквально вчора брав найактивнішу участь у акціях протесту біля Печерського судилища", - сказано в заяві.

"Саме за це, а також за незламність і неготовність Євгена Суслова під тиском влади зрадити переконанням, політичній силі і її лідерові викликало черговий припадок агресії режиму", - вважають у "Батьківщині".

Партія Тимошенко вимагає від міністра внутрішніх справ Анатолія Могильова та генпрокурора Віктора Пшонки "негайно припинити силове свавілля, знущання над законом, над свободою і правими людини".

"Припиніть катувати родину молодого політика тільки за те, що він не погоджується стати ще однією парламентською "тушкою", - вимагає "Батьківщина".

Партія також закликає диппредставництва, міжнародні моніторингові організації, структури Євросоюзу звернути увагу на "факти застосування правоохоронних органів для репресій проти опозиційних політиків" в Україні – і "тихого і жорсткого пресингу", і "нахабного і відкритого терору", як у випадку з Сусловим.

Раніше Суслов повідомив, що міліція "штурмує" його будинок у селі Буки з метою обшуку і його не пускають "люди у формі з автоматами". Він також відзначив, що на підприємствах його родини міліціонери виламали двері його громадської приймальні в Сквирі.

Читайте також:

Депутата БЮТ міліція відлупцювала до крові під час обшуку

Соратнику Тимошенко вдома влаштували маски-шоу: двері стережуть УБОЗівці з автоматами

Бютівець володіє 65 га земельних угіддь та статками у більше ніж півмільйона гривень

Бютівець заявив, що під Печерським судом його побила міліція

Повʼязані теми:

Наступна публікація