Вчені назвали мобільний телефон бомбою уповільненої дії

Понад 200 академічних досліджень пов'язують використання мобільних телефонів з серйозними проблемами зі здоров'ям, включаючи ракові пухлини-гліоми.

Британські вчені вкотре оприлюднили звіт, в якому йдеться, що мобільні телефони таки негативно впливають на здоров'я людини і є бомбами уповільненої дії.

"Пухлина мозку може перебувати в латентному стані 30 років. Так що, реальні наслідки використання телефонів ще не очевидні", - сказав один з авторів звіту Кевін Оніл.

Загалом, понад 200 академічних досліджень пов'язують використання мобільних телефонів з серйозними проблемами зі здоров'ям, включаючи ракові пухлини-гліоми.

Група британських вчених заявила в опублікованому звіті, що уряд недооцінює загрозу для здоров'я від цих пристроїв. Особливо телефони через випромінювання небезпечні для дітей.

Читайте також: Медики виявили новий вид алергії - на Wi-Fi

Експерти пропонують школам, магазинам, які продають телефони, і системі охорони здоров'я підключитися до кампанії, які спрямовані на скорочення застосування телефонів.

У цієї ідеї, водночас, вже з'явилися критики. На їхню думку, вчені вхопилися за непереконливі факти, а кампанія просто спровокує паніку в суспільстві.

У свою чергу, фахівці нагадують, ще в 2008 році шведські вчені довели, що діти, які використовують мобільні телефони, в п'ять разів більше за інших ризикують отримати гліому.

А інші наукові роботи твердили про негативний вплив телефонів на кількість сперматозоїдів, на клітини мозку і на розвиток проблем з поведінкою у дітей, чиї матері користувалися під час вагітності телефонами.

Читайте також:

Багаторічне дослідження: мобільні телефони не спричинюють рак мозку

Чверть мільйона росіян підсіли на наркотик, який робить з них "живі трупи

Жертва анорексії важить менше своєї 7-річної доньки

Вченим вдалося перемогти процес старіння

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: