Жертва анорексії важить менше своєї 7-річної доньки

Жертва анорексії важить менше своєї 7-річної доньки

Ребекка Джонс з Мейзі / Фото: The Daily Mail

Жінка страждає від анорексії половину свого життя, а зараз її вага становить усього близько 40 кг - трохи менше ваги власної дочки.

У Британії 26-річна жінка, яка півжиття страждає він анорексії, важить майже однаково зі своєю 7-річною донькою.

Якщо матір з дочкою стоять поруч, на перший погляд може здатися, що це рідні сестри - старша і молодша.

Ребекка Джонс страждає від анорексії половину свого життя, а зараз її вага становить усього близько 40 кг - трохи менше ваги власної дочки.

Ця схожість стає ще більш страхітливою, якщо мама і дочка вирішують обрати однаковий одяг.

Молода мама, яка працює секретаркою в лікарні, виживає за рахунок дієти із супу, тостів і енергетичних напоїв. І це незважаючи на попередження лікарів про те, що брак поживних речовин в організмі може її вбити.

Водночас, її семирічна донечка Мейзі не збирається наслідувати приклад матері. Вона з насолодою харчується шоколадом і кексами.

"Те, що я ношу однаковий з дочкою одяг, надає мені відчуття гордості", - розповіла Ребека.

" Це неправильно, але мені від цього добре. Я не відчуваю себе худою. Навпаки, постійно здаюся собі більшою, ніж насправді", - додала вона.

Розлад харчування у цієї жінки почався в 11 років, коли її батьки розлучилися. Щоправда, спочатку це було переїдання, так що до 13 років дівчинка важила майже 100 кг, ставши об'єктом для нескінченних глузувань та знущань з боку однокласників.

У 13 років вона практично перестала їсти. Скинувши кілька десятків кілограм, Ребекка заслужила похвали своїх подруг у школі.

На жаль, батьки не помітили, що у дівчинки розвинулася анорексія. Через два роки її вага сягала 27 кг, зникла менструація.

Через слабкість вона часто не могла встати з ліжка. Але поступово вона зуміла оговтатися, а в 19 років зустріти батька Мейзі під час навчання в Університеті Манчестера.

Навіть під час вагітності Ребекка залишалася дуже худою, хоча лікарі і вимагали, щоб вона їла бульйони і вітаміни.

На щастя, Мейзі народилася здоровою дитиною, хоча через анорексію, у її матері навіть не було грудного молока. Після розриву з бойфрендом, Ребекка переключилася повністю на рідку дієту.

Читайте також:

Колишня найтовстіша британка помирає від анорексії

Близнючки змагалися в анорексії 22 роки

Медики виявили новий вид алергії - на Wi-Fi

Вченим вдалося перемогти процес старіння

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Виховання дітей
Наступна публікація