Муаммар Каддафі "заповів" 28 млн доларів на теракти в Європі

Муаммар Каддафі "заповів" 28 млн доларів на теракти в Європі

Каддафі заплатив за помсту за себе?

Колишній гендиректор Арабської організації праці розповів, що Муаммар Каддафі узгодив з терористами план помсти за себе.

Колишній лівійський лідер Муаммар Каддафі "заповів" 28 млн доларів терористам, які мають помститися повстанцям і НАТО за його повалення, пише єгипетська преса з посиланням на колишнього гендиректора Арабської організації праці Ібрагіма Кувейдара.

Зустріч з терористами, на якій обговорювався план "помсти після падіння режиму", Каддафі провів у своїй резиденції близько півроку тому, розповів Кувейдар.

"Він передбачає проведення терактів в лівійських, а також арабських і європейських містах, в тих країнах, які підтримали революцію 17 лютого", - зазначив він.

Крім того, Кувейдар попередив, що на території Єгипту зараз перебувають близько 148 функціонерів колишньої лівійської влади, які втекли до сусідньої країни, коли відчули, що режим похитнувся.

Діючи підпільно, вони, як вважає Кувейдар, можуть здійснити низку політичних кроків для того, щоб "нашкодити народній революції".

"Небезпека, яка виходить від прихильників Каддафі, залишається реальною, враховуючи близькість Єгипту. За ними потрібне око та око, оскільки, за деякою інформацією, ці люди мають кошти в розмірі 10 млрд доларів, що належать лівійському народу", - додав Кувейдар.

Нагадаємо, Муаммар Каддафі був убитий 20 жовтня в його рідному місті Сірт. Через три дні після загибелі полковника Перехідна національна рада оголосила про повне "звільнення Лівії".

Ім'я Каддафі і раніше пов'язували з терористами. Його називали організатором теракту над британським містом Локербі в 1988-му році. Під час вибуху лайнера американської авіакомпанії Pan Am загинули 270 осіб.

У лютому екс-міністр юстиції Лівії Мустафа Джаліл, який став прем'єр-міністром у повстанській Раді, заявив, що Каддафі нібито особисто віддав наказ про вибух літака над Локербі.

Читайте також:

НАТО мордувало Каддафі гірше, ніж фашисти - Лукашенко

Таємниці, які померли разом з Каддафі - зв'язки з Гуантанамо, Устіка, Локербі

Каддафі могли вбити через "Восьме диво світу"

Український найманець їздив до Лівії убивати за 4 тисячі доларів

Нова влада Лівії розслідує вбивство Каддафі

Нова влада Лівії розслідує вбивство Каддафі

Повʼязані теми:

Наступна публікація