Чверть мільйона росіян підсіли на наркотик, який робить з них "живі трупи"

"Крокодил" стрімко пожирає Росію: вже майже 250 тисяч людей підсіли на наркотик, від якого згниває тіло.

Смертельно небезпечний наркотик дезоморфін, або як його ще називають "крокодил", стрімко завойовує популярність серед росіян: кількість споживачів у Росії, за останнім даними, зросла до 250 тисяч людей.

Такі цифри оприлюднив 8 листопада директор Федеральної служби з контролю за обігом наркотиків (ФСКН) Віктор Іванов.

"Рівень смертності наркоспоживачів, - в основному, молоді - від дезоморфіна починає конкурувати з героїновою смертністю, а обсяги вилучень дезоморфіна зросли за останні п'ять років майже в 40 разів", - сказав Іванов.

Дезоморфін, або "крокодил", - найнебезпечніший наркотик, який наркомани готують в домашніх умовах з ліків і підручних засобів.

Своє прізвисько наркотик отримав за здатність з великою швидкістю викликати швидке омертвіння тканин і сильне запалення вен, після чого шкіра наркомана стає схожа на луску.

Людина, яка вживає дезоморфін більше півроку, стає схожою на "живий труп". При цьому залежність розвивається практично з першого разу.

Вживання дезоморфіна призводить до ураження внутрішніх органів, серцево-судинної системи, головного мозку, руйнування імунної системи. М'які тканини тіла буквально згнивають.

У місцях ін'єкцій тіло вкривається виразками, області рук і ніг навколо уколів відмирають, і частини тіла доводиться ампутувати. Після початку вживання "крокодила" наркомани живуть лише кілька місяців, в окремих випадках - два-три роки.

За даними російського інституту демографії, за останні два роки від дезоморфіна загинули щонайменше 5-7 тисяч людей.

Читайте також:

Росстат: росіяни поступово вимруть, якщо не змінять мізки

США заполонив наркотик, який продається під виглядом "солі для ванн"

Створено першу вакцину від наркозалежності

Брудний кокаїн викликав спалах загадкової хвороби

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: