Створено першу вакцину від наркозалежності

Ученим вдалося лише одним щепленням викликати в піддослідних мишей тривалий імунітет проти кокаїну.

Американські вчені під керівництвом доктора Рональда Кристалла з Медичного коледжу Вейлл Корнелл, розробили вакцину, яка може допомогти наркоманам впоратися з небезпечною залежністю.

Дослідникам вдалося викликати в піддослідних мишей тривалий імунітет проти кокаїну, завдяки всього одному щепленню. Вакцина містить в собі звичайний вірус застуди і частинку, схожу на кокаїн.

Секрет ефективності криється в тому, що вакцина провокує імунну відповідь в організмі, відразу реагуючи на молекули кокаїну ще до того, як наркотик досягає мозку. Це допомагає запобігти виникненню гіперактивності.

Так, антитіла поглинають частки кокаїну, і організм буквально сприймає кокаїн, як шкідливий вірус, який вторгся в тіло. Даний ефект діє, щонайменше, тринадцять тижнів. Це перша вакцина подібного роду, що не вимагає частого введення.

Експеримент з лабораторними тваринами показав результативність даного підходу. Примітно: антитіла чудово справлялися з кокаїном навіть у пробірці.

Що стосується впливу вакцини на поведінку тварин, то гризуни, які одержували вакцину до прийому кокаїну, демонстрували гіперактивність менше у порівнянні з не вакцинованими мишами. Ефект зберігався навіть при великій дозі кокаїну.

Читайте також:

Створено вакцину проти алкоголізму, яка викликає передчасне похмілля

У Ялті 17-річна наркоманка забила до смерті півторарічного сина

На Запоріжжі офіцер міліції "під кайфом" катував засуджену наркоманку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: