Азаров хоче створити у Києві прообраз Шанхаю

Микола Азаров хоче використати у Києві досвід мегаполісу Китаю Шанхая у вирішенні проблем житла, стічних вод і транспорту.

Микола Азаров
AFP
Азаров хоче створити у Києві прообраз Шанхаю
Прем'єр-міністр Микола Азаров вважає корисним досвід китайського мегаполісу Шанхаю у вирішенні багатьох проблем міського управління стосовно до українських міст, зокрема, Києва. Про це він сказав під час одноденного візиту до Шанхая.

"Проблеми 22-мільйонного мегаполісу абсолютно очевидні, і той досвід, яким поділився мер, містить багато корисного з точки зору використання його і в нас", - сказав Азаров після зустрічі з мером Шанхая Хань Чженом.

Азаров звернув увагу на програму з вирішення житлової проблеми у Шанхаї.

"І якщо вона може бути вирішена для такого великого мегаполісу, вона може бути вирішена і для наших великих міст", - впевнений Азаров.

Дуже зацікавив прем'єра досвід Шанхая по замкнутому очищенню стічних вод. У місті діє замкнута система очищення стічних вод. Це дозволяє практично всі стоки відновлювати в оборот, нічого не скидати і не забруднювати.

"Така система за своїми фінансовими, вартісними параметрами, дозволяє реалізувати її в Києві. У мене така ідея з'явилася; ми її всебічно продумаємо і, я думаю, ми її реалізуємо", - сказав Азаров.

Також прем'єр вважає, що у Києві можна використати досвід Шанхая у вирішенні проблем заторів.

"Через весь Шанхай йдуть естакади. Вони обладнані шумозахисними смугами, з'їздами. Звичайно, це дороге задоволення, але разом з тим, вони вирішують проблему пробок. Ми могли б використовувати їх у Києві", - зауважив Азаров.

Звернув він увагу і на те, що в Шанхаї досить багато дешевих паркінгів, розташованих у ключових місцях, які "будуються за абсолютно дешевою, економічною схемою".

"Це теж тема для нас, яку ми будемо вирішувати і розвивати в Києві", - запевнив Азаров.

Як повідомлялося раніше, київська мерія планує виділити цього року 92,3 мільйони гривень на ремонт доріг у столиці.

Читайте також:

"Безкоштовні" городи від Азарова будуть коштувати тисячі доларів

VIP-машинам міністрів Азарова можуть позаздрити арабські шейхи

ЗМІ з’ясували, в яких квартирах мешкають Янукович і Азаров

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: