Більше місяця Хрещатик буде перекрито через Євро-2012

Дата публікації
Перегляди
2658
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Більше місяця Хрещатик буде перекрито через Євро-2012

Більше місяця Хрещатиком не можна буде проїхатись через Євро-2012 / Фото: УНІАН

Київський Хрещатик перекриють через відкриття офіційної фан-зони турніру УЄФА Євро-2012.

Офіційна фан-зона турніру УЄФА Євро-2012 в Києві на Майдані Незалежності та по вулиці Хрещатик (від вул. Інститутської до вул. Б.Хмельницького) працюватиме щоденно з 12:00 по 01:00 год. У період з 7 червня по 2 липня.

Про це йдеться у розпорядженні Київської міської державної адміністрації, пише УНІАН.

Забезпечувати координацію питань, пов'язаних з підготовкою та проведенням заходу, доручено Головному управлінню з питань підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 з футболу. Це ж управління виступає замовником робіт та послуг, у тому числі проектних, необхідних для підготовки та проведення Фан-зони.

Роботи з підготовки роботи Фан-зони будуть розпочаті з 13 травня, а встановлення тимчасових споруд, необхідних малих архітектурних форм, об'єктів переносної торгівлі, літніх майданчиків закладів громадського харчування та інших елементів інфраструктури передбачено з 28 травня по 7 липня.

Документом передбачено перекриття руху транспорту на вул. Хрещатик від вул. Інститутської до вул. Б.Хмельницького, окрім спеціального та акредитованого транспорту, з 00.00 28 травня до 1.00 7 липня.

Згідно з розпорядженням, Головне управління містобудування та архітектури КМДА повинно до 1 травня відкликати раніше видані тимчасові ордери та дозволи на розміщення тимчасових споруд, об'єктів виносної торгівлі, літні майданчики закладів громадського харчування на Майдані Незалежності, вул. Хрещатик та на вул. Червоноармійській (від площі Бессарабської до вул. Димитрова), термін яких не сплине до 10 травня 2012 року, окрім громадських вбиралень, встановлених у місті відповідно до Державної цільової програми підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 з футболу.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2658
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація