"Boeing" буде купувати в України двигуни та ракетоносії

Компанію цікавить продовження співпраці з Україною.

Україна домовилася з компанією "Boeing", щодо придбання українських двигунів та ракетоносіїв від КБ "Південне" та заводу "Южмаш".

Як йдеться у сюжеті ТСН.Ранок, такої угоди сторони досягли в Вашингтоні. За словами керівника національної космічної агенції Любомира Сабодаша, однією з умов американської сторони є відсутність співпраці України з країнами, що перебувають під американськими санкціями.

США наразі купують російські двигуни. "Південне" постачатиме ракетоносії для запуску ракет "Зеніт" і "Антарес". Меморандум співпраці між "Boeing" і національною космічною агенцією має бути підписаний до кінця жовтня-початку листопада цього року, до візиту делегації НАСА в Україну.

"Boeing" бачить нас своїм партнером. Компанію цікавить продовження співпраці з Україною в напрямку "морського старту", також цікавить проект, який ми запропонували щодо створення нового сателіту, який би допоміг Україні реалізувати телекомунікаційні завдання", - каже голова національної космічної агенції Любомир Сабодаш.

Американська компанія «Боїнг» хоче придбати українські двигуни та ракетоносії

Від КБ «Південне» та заводу «Южмаш». Такої угоди сторони досягли в Вашингтоні. За словами керівника Національної космічної агенції Любомира Сабодаша, однією з умов американської сторони є відсутність співпраці України з країнами, що перебувають під американськими санкціями. Сполучені Штати наразі купують російські двигуни. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: