"Boeing" буде купувати в України двигуни та ракетоносії

Компанію цікавить продовження співпраці з Україною.

Україна домовилася з компанією "Boeing", щодо придбання українських двигунів та ракетоносіїв від КБ "Південне" та заводу "Южмаш".

Як йдеться у сюжеті ТСН.Ранок, такої угоди сторони досягли в Вашингтоні. За словами керівника національної космічної агенції Любомира Сабодаша, однією з умов американської сторони є відсутність співпраці України з країнами, що перебувають під американськими санкціями.

США наразі купують російські двигуни. "Південне" постачатиме ракетоносії для запуску ракет "Зеніт" і "Антарес". Меморандум співпраці між "Boeing" і національною космічною агенцією має бути підписаний до кінця жовтня-початку листопада цього року, до візиту делегації НАСА в Україну.

"Boeing" бачить нас своїм партнером. Компанію цікавить продовження співпраці з Україною в напрямку "морського старту", також цікавить проект, який ми запропонували щодо створення нового сателіту, який би допоміг Україні реалізувати телекомунікаційні завдання", - каже голова національної космічної агенції Любомир Сабодаш.

ВідеоАмериканська компанія «Боїнг» хоче придбати українські двигуни та ракетоносії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: