Будівельники ошукали мешканців аварійного будинку у центрі Києва

Людям пообіцяли переселити їх у новий будинок. Тепер їм радять чекати відселення у черзі, де уже стоять 816 родин із 57 непридатних для життя будинків..

22 родини бояться мешкати в аварійному будинку у центрі Києва. Зведена ще за царських часів чотириповерхівка ледве трималася, доки не прийшли будівельники. Вони пообіцяли мешканцям квартири в новобудові, дістали їхню згоду на спорудження і про людей забули.

Будинок визнали аварійним 2001 року. Стіни тріскаються по всьму будинку і замокають. Люди певні, це через глибокі котловани новобудов змінився напрямок грунтових вод і їхній будинок пливе зі схила.

Коли будівництво тільки починалось мешканці аварійного будинку раділи, бо вважали, що їх туди переселять

Тепер від добрих намірів будівельників лишилась тільки нотаріально завірені заяви, що люди погоджуються на переїзд. Квартир у новобудові уже ніхто нікому не дає.

На запит з Київмісьбуду відповіли - усі дозволи мають, правил не порушують, можливість відселення мешканців вивчали, але необхідність відпала, бо ділянку під аварійним будинком віддали іншому інвестору. Відселяти людей має "Агроінтер холдинг".

У довідниках ця компанія значиться, як виробник пластикових вікон. Телефон не відповідає. У райадміністрації інвестора називають фальшивим.

Тепер людям радять чекати відселення у черзі, де уже стоять 816 родин із 57 непридатних для життя будинків.

Ціна питання мільярд 700 мільйонів гривень, але грошей у бюджеті нема.

Досі у столиці відселили тільки один будинок на вулиці Жилянськиій, якій тріснув від будівництва по-сусідству. Коштом бюджету людям купили нові квартири, а тепер районна влада судиться з забудовником, намагається повернути гроші. На вулиці Полтавській мешканці уже готують надзвичаіні валізки.

Читайте також:

Лужков подарував Януковичу чашу, з якої п’ють будівельники

Захисників харківського парку залякували включеними бензопилами

У Полтаві обвалився недобудований спорткомплекс техуніверситету

ВідеоАварійний будинок у центрі Києва

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: