БЮТ і Блоку Литвина заборонять брати участь у виборах

Уряд запровадить на парламентських виборах схему, апробовану під час виборів до місцевих рад: блокам партій заборонять балотуватися у Верховну раду.

Міністр юстиції, керівник робочої групи з вдосконалення виборчого законодавства Олександр Лавринович виступив за відмову блоків політичних партій від участі у виборах всіх рівнів.

У разі ухвалення такого рішення, БЮТ і Блок Литвина в наступному складі Верховної ради представлені не будуть.

"Ми усвідомлюємо також і те, що перший крок, який був зроблений зараз під час цих місцевих виборів - відмова від визнання блоків політичних партій як суб'єктів виборчого процесу - є істинно необхідним для України", - сказав він на засіданні робочої групи.

Лавринович зазначив, що участь блоків у виборах у результаті дає змогу уникати окремим їх членам політичної відповідальності.

Крім того, він висловив думку, що вибори, зокрема у Верховну раду, варто проводити за змішаною системою, а також необхідно забезпечити право громадян давати оцінку роботі окремих політиків і політичних партій, яких вони делегували в органи влади.

Він закликав членів робочої групи підготувати свої пропозиції з вдосконалення виборчого законодавства, щоб можна було якнайшвидше досягти конкретних результатів у роботі групи.

Як повідомлялося, у липні Рада ввела змішану виборчу систему, одночасно заборонивши участь блоків у місцевих виборах.

Читайте також:

Литвин: в 2011 парламентських виборів не буде

КС почав вирішувати долю наступних виборів

Литвин заперечив людям Януковича: Рада працюватиме ще два роки

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: