Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Цікаві факти про спорт для новачків

Плануєте розпочати займатися спортом і не знаєте, яким саме?

Ці факти допоможуть обрати фізичну активність, а смарт-годинник Huawei Watch GT 2 стане вашим особистим тренером.

На відкритому повітрі

1. Біг підвищує імунітет

Люди, які пробігають від 20 км на тиждень, мають міцнішу імунну систему і менш схильні до респіраторних захворювань. Huawei Watch GT 2 з 13 програмами для бігу не просто навчить бігати правильно, а й допоможе зробити тренування більш інтенсивними та різноманітними.

Huawei Watch GT 2_реклама

2.  Спортивна ходьба розвиває… креативність

Вчені Стенфордського університету встановили, що регулярні заняття спортивною ходьбою на 60% покращують творчі здібності. Але пам’ятайте про відчуття міри. Huawei Watch GT 2 допоможе контролювати пульс та підкаже, коли варто знизити навантаження.

Huawei Watch GT 2_реклама

3. Гірський туризм любить нахили

За інформацією президента Американського товариства пішого туризму Грегорі А.Міллера, збільшення нахилу поверхні на 5-10% допомагає на 30-40% збільшити кількість спалених калорій. У походах важливо залишатися на зв’язку, аби хтось знав про ваше місцезнаходження. Спілкуватися у горах зручно за допомогою Huawei Watch GT 2. Він підтримує Bluetooth-дзвінки і сповіщення на відстані до 150 метрів від смартфона.

Huawei Watch GT 2_реклама

4. Плавання плавить калорії

Дослідження Медичного центру Векснера Університету штату Огайо показали, що година плавання дозволяє спалити більше калорій, ніж біг чи велоспорт. А Huawei Watch GT 2 дозволить відстежити частоту серцевих скорочень, а також SWOLF-показники, відстань, спалені калорії та швидкість. Користуватися годинником можна під водою, адже він має рівень захисту 5 ATM.

5. Велосипед рятує від раку

Вчені Університету Глазго опитали 260 000 людей, щоб встановити, що велоспорт майже удвічі знижує ризик розвитку раку і хвороб серця.

…А ще допомагає покращити інтимне життя

Справа в тому, що цей вид спорту розвиває м’язи, що допомагають зробити близькість тривалішою та активнішою.

Huawei Watch GT 2_реклама

У приміщенні

1.  Плавання у басейні сприяє розвитку

Австралійські дослідники порівняли успішність дітей, які займаються плаванням, і тих, що не відвідують басейн. Результати засвідчили, що у плавців значно краще розвивалися мовні навички і дрібна моторика.

2. Велотренажери "жаліють" вас

Велотренажер дає менші навантаження на суглоби і серце порівняно з іншими кардіозаняттями. Huawei Watch GT 2 "жаліє" організм, фіксуючи показники тренувань і розраховуючи час до його повного відновлення.

3. Орбітрек робить вас щасливішими

Усього кілька хвилин занять на орбітреку достатньо для викиду в кров "гормону щастя" серотоніну. Ще більше щастя принесе прослуховування улюбленої музики під час тренування — безпосередньо через смарт-годинник або Bluetooth-навушники. Huawei Watch GT 2 має вбудований динамік та пам’ять для зберігання до 500 mp3-треків, якими зручно керувати.

Порада для новачків: Тренування будуть значно простішими й ефективнішими, якщо ви скористаєтеся розумним гаджетом. Наприклад, Huawei Watch GT 2 аналізує дані та дає поради для всіх вищеперерахованих видів активностей. Цей персональний інтелектуальний тренер може слугувати вам до 2 тижнів активного використання без підзарядки та допоможе покращити результати і безпечно виконувати вправи. А ще він моніторить ваш сон та помічає ознаки стресу. І має дуже стильний вигляд.

Залиште свій коментар

Вибір редакції