Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Дельфін заплив у річку та наробив галасу в Миколаєві

Дельфін заплив у річку та наробив галасу в Миколаєві

ДСНС, рибоохорона та волонтери не знають, як допомогти ссавцю повернутися в море.

У Миколаєві в річку Інгул заплив із моря дельфін, порятунок якого перетворився на цілу спецоперацію. Таке сталося вже вдруге за останні три дні, попереднього разу поранене дитинча загинуло, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Вдруге до річки потрапив уже молодий ссавець. "Приготували човни, хотіли підсакою, але він від нас пішов", - розповів про полювання на дельфіна головний інспектор Миколаївського рибоохоронного патруля Олег Гуменюк. Спеціалісти пояснювали, що дельфін виглядає здоровим, однак потребує негайного порятунку. "Він може до п'яти діб бути в прісній воді. Його максимально швидко потрібно скерувати в морську воду", - застеріг іхтіопатолог Сергій Гончаров.

Відео У Миколаєві у річку Інгул з моря заплив дельфін

Для порятунку дельфіна знадобилися спеціальні сітки, яких в місті не виявилося. "Рибоохорона з себе ці функції знімає, ДСНС теж не знає, що робити – в них теж інші функції", - каже керівник Миколаївського міського товариства захисту тварин Муза Махова. Тож намагалися зловити у рибацькі сіті, однак виявилось, що необхідним для цього катером дельфіна можна лише поранити. Вирішили його обережно вигнати його човном у море, однак і ця тактика не спрацювала. В підсумку, підігнати дельфіна ближче до моря вдалося тільки водолазу. Однак рятувальні роботи не припинилися – тварину погодували та викликали на допомогу фахівців Одеського дельфінарія.

17 травня ТСН присвятить випуск вечірніх новин історичному підписанню безвізового режиму для України. Дивіться, традиційно, о 19:30 на каналі 1+1.

Кореспондент ТСН Лілія Родіна

Залиште свій коментар

Вибір редакції