День піарника: історія свята, привітання у віршах та прозі

Дата публікації
Перегляди
134
День піарника: історія свята, привітання у віршах та прозі

Credits

День PR-спеціаліста традиційно святкують 28 липня.

Щорічно 28 липня в Україні святкують День PR-спеціаліста. Цей день традиційно святкують всі, хто мають стосунки до зв'язків з громадськістю.

Історія свята

Вперше День піарника відсвяткували 2004 року. останніми роками ця спеціальність стала невід'мною частиною всіх комунікацій у напрямку маркетинга, тому майже всі крупні організації та компаніі турбуються, щоб в їхньому штаті була людина аба відділ людей, які б займалися налагодженням зв'язків з громадськістю.

PR-фахівці зазвичай формують імідж своєї організації, налагоджують контакти із засобами масової інформації, клієнтами та інвесторами, і відповідають за інші питання, пов'язані з рекламними акціями всередині компанії.

Своє професійне свято PR-фахівці вважають за краще проводити як бренд-подію, що сприяє просуванню своєї компанії або корпоративному згуртуванню. Програма свята, звичайно ж, поєднує в собі освітні та розважальні заходи.

Привітання в прозі

Сьогодні, на день PR-ника, бажаю тобі творчих ідей, позитивного настрою і натхнення. Нехай все задумки виходять, а твій підхід до роботи буде прикладом для інших. Реалізації планів і успіхів!

***

Піарники, вітаємо вас з професійним святом! Бажаємо, щоб ви завжди знаходили продуктивні способи реклами, а ваші ідеї були надихаючими. Нехай замовники залишаються задоволеними, а кожна ваша кампанія буде успішною. Всього найкращого вам!

***

У піарі є свої суворі правила, проте, потрібен і талант, кмітливість і просто нюх на те, що приречене на успіх! Сьогодні ми вітаємо обдарованих і чудових в усіх відношеннях PR-фахівців з їх професійним святом і бажаємо їм всього найкращого!

Читайте також: Який сьогодні день, 28 липня в історії: перелік важливих подій

Дата публікації
Перегляди
134
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Email
Наступна публікація