Донецький губернатор став людиною року в Росії

Дата публікації
Перегляди
2062
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Донецький губернатор став людиною року в Росії

Шишацького нагородили за дружбу України та Росії / Фото: donbass.ua

Нагороду присуджено "за зміцнення економічних і культурних зв'язків України і Росії".

Керівник Донецької обласної державної адміністрації Андрій Шишацький отримав нагороду "Людина року – 2012" у Росії. Про це повідомляє офіційний сайт Російського біографічного інституту.

Урочисте вручення нагород відбулося напередодні у Храмі Христа Спасителя в Москві.

Шишацький став одним із двох переможців у номінації "Співдружність". Разом із ним нагороду отримав лідер партії "Квітуча Вірменія" Гагік Царукян.

Читайте також: Донецький губернатор прийшов до безхатьків у страусиній шапці

Серед інших тріумфаторів цьогорічного конкурсу варто згадати президента Росії Володимира Путіна (номінація "Державна політика"), голову російського імператорського дому велику княгиню Марію Романову (номінація "Велика Росія"), посла Доку Завгаєва (номінація "Пам'ять"), артиста Йосипа Кобзона (номінація "Культура") та Московський патріархат Російської православної церкви (номінація "Організації та компанії року").

"Підсумковий список лауреатів формується за поданням членів експертної ради з урахуванням результатів анкетування громадськості за допомогою провідних засобів масової інформації та інтернету. Критеріями відбору служать досягнення кандидата в професійній сфері, його діяльність в сферах, які мають стратегічне для розвитку Росії значення (благодійність, меценатство, просвіта та інше)", - пояснено на сайті Російського біографічного інституту.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2062
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація