Генпрокуратура пообіцяла Луценку багато справ

У ГПУ заявили, що екс-міністр внутрішніх справ буде фігурувати ще по кількох справах.

Екс-міністр внутрішніх справ Юрій Луценко буде фігурувати ще по кількох справах, розслідуваних Генпрокуратурою.

Про це заявив начальник головного слідчого управління Генпрокуратури Олександр Каліфітський в ефірі одного з українських телеканалів.

"Те, що поставили Юрію Віталійовичу, і він ображається, що у нього там 191 частина 3, то це далеко ще не повний перелік тих статей, які вас чекають у подальшому", - сказав Каліфітський.

Він зазначив, що в справі про водія Луценка багато додаткових нюансів.

Начальник головного слідчого управління уточнив, що заяви Луценка про достатність освіти його водія для отримання звання, не відповідають дійсності, оскільки "у нього диплом був фальшивий".

"Він був прийнятий не на посаду водія, а отримав офіцерське звання. Після цього ця людина чомусь працює старшим оперативником одного з, будемо так говорити, секретних підрозділів", - зазначив Каліфітський.

Слідчий також повідомив, що Луценко "вирішив своєму другові ще придбати квартиру".

"Він, знову таки своїм наказом, вносить відповідні дані і надає право на отримання квартири. Причому без черги. Без будь-якого мотивування", - заявив чиновник.

"Водія не влаштувала ця квартира, тому що вона знаходилася на вулиці Сосницькій. Було незручно добиратися на роботу, і він попросив Юрія Віталійовича: "чи не можна отримати в центрі". Чому ж не можна, можна. Він отримав її на вулиці Димитрівській", - розповів Каліфітський.

"Найцікавіше інше, квартиру отримала ця людина, а чомусь прописаний у цій квартирі Юрій Віталійович теж", - зазначив начальник головного слідчого управління.

Представник ГПУ також повідомив, що водій Луценко отримував "знаки відомчі і нагороди".

"У тому числі і за надання допомоги правової міжнародної. Тільки незрозуміло кому і чим водій міг допомогти закордоном. Ось з цими питаннями ми зараз розбираємося", - уточнив він.

"Це всього лише той невеликий перелік, чим зараз займається наше слідче головне управління", - заявив Каліфітський.

У свою чергу Юрій Луценко назва три причини причини того, що на нього відкрили кримінальну справу.

По-перше, за словами Луценка, поштовхом для відкриття справи слугувала його підтримка Юлії Тимошенко. Луценко зазначив, що за декілька днів до вручення йому повістки його попереджали, що, якщо він не відмовиться від такої позиції, то на нього чекатимуть проблеми.

По-друге, зазначив Луценко, на нещодавній прес-конференції він сказав, що країною керує не Віктор Янукович, а група Фірташа-Льовочкіна.

По-третє, колишній міністр внутрішніх справ наголосив на тому, що він знає про те, що відбувається в країні, і не може про це не говорити, що також викликає невдоволення в керівництва держави. Зокрема, за його словами, в Україні повернулася кримінальна система "смотрящих" за областями.

Також Юрій Луценко розповів про низку кримінальних справ щодо близьких до нинішньої влади людей, які не отримали належного розгляду з боку правоохоронних органів. Про це він, за його словами, теж говорив на вищезгаданій прес-конференції.

Читайте також:

Турчинов дав свідчення у справі Луценка

Луценко після допиту: Пшонка Генпрокуратуру не змінить

Проти Луценка порушили кримінальну справу

Луценка звинуватили у квартирній "підтасовці"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: