ГПУ проводить обшуки на філіях "Укргазвидобування"

На підприємстві стверджують, що керівництво не повідомляли про проведення слідчих дій. 

Представники Генеральної прокуратури проводять обшуки на чотирьох філіях ПАТ "Укргазвидобування".  Про це повідомили у прес-службі компанії.

У підприємстві стверджують, що слідчі дії проходять в рамках ухвал Печерського суду столиці. Силовики нібито вилучають документи щодо взаємовідносин ПАТ "Укргазвидобування" з підприємствами-контрагентами щодо постачання обладнання протягом 2014-2015 років.

"Співробітники ГПУ проводять обшуки на чотирьох філіях ПАТ  "Укргазвидобуваня" повідомляє, що на 4-х філіях Компанiї співробітниками Генеральної прокуратури України проводиться обшук. При цьому, керівництво ПАТ "Укргазвидобування" про проведення зазначених обшуків Генеральною прокуратурою України не повідомлено. За інформацією, що надійшла з філій, обшуки проводяться на підставі ухвал Печерського районного суду м. Києва від 28.01.2016 року, а предметом обшуків є вилучення документів щодо взаємовідносин ПАТ "Укргазвидобування" з підприємствами-контрагентами щодо постачання обладнання протягом 2014-2015 років", - йдеться у повідомленні.

 

ПАТ "Укргазвидобуваня" повідомляе, що на 4-х філіях Компанii співробітниками Генеральної прокуратури України проводиться...

Опубликовано ПАТ Укргазвидобування 11 февраля 2016 г.

У тексті вказується, що надання більш детальної інформації наразі не можливе через обмеження комунікації із представниками філій. 

Раніше повідомлялося, що керівництво компаній "Цефей" і "Карпатнадраінвест", співвласником якої є депутат з "Волі народу" Олександр Онищенко, може бути причетним до заволодіння держкоштами "Укргазвидобування".  Онищенка викликали на допит до НАБУ у вказаній справі. 

Згодом у НАБУ додали, окремі особи, включно із неназваними нардепами,  використовуючи схему спільної діяльності приватних підприємств з "Укргазвибодуванням" протягом 2014 року реалізовували природний газ через фірми-прокладки за заниженими цінами, в результаті держава недоотримала прибуток - 1 млрд грн

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: