ГПУ скаже, за чиї гроші вбили  Щербаня (відео)

Заступник генпрокурора уточнив, що зараз справу про вбивство Щербаня припинено в частині виконавців, а в частині пошуку замовника не припинено.

Генпрокуратура перевірить причетність екс-прем'єра Юлії Тимошенко до вбивства депутата Євгенія Щербаня.

Про це заявив перший заступник генпрокурора Ренат Кузьмін в ефірі телеканалу "Інтер".

"Ми повинні сказати, чи вбивали людину за гроші Тимошенко", - зазначив він.

"Це історія з вбивством народного депутата Щербаня. Історія, як і раніше, темна", - заявив Кузьмін.

"Ми маємо документи американської прокуратури, які підтверджують цю версію. І ці відомості повинні бути перевірені", - уточнив заступник генпрокурора.

При цьому коментуючи заяву американського екс-прокурора Марти Берш, про те, що вона не пам'ятає про причетність Тимошенко до цього вбивства, Кузьмін зазначив: "Вона ж не заперечує, що це було. А те, що вона не пам'ятає, зовсім не означає, що факту не було".

"Врешті-решт, люди іноді страждають втратою пам'яті. У нас є протокол допиту свідка в Америці, за участю прокурора Марти Борщ, в якому свідок прямо заявив, про те, що вбивство Щербаня було проплачено з рахунків Лазаренка і Тимошенко", - розповів заступник генпрокурора.

"І коли обговорювалося питання з організатором вбивства, хто і як буде проплачувати, прозвучала така фраза, що "Юля заплатить". Малося на увазі, заплатить за вбивство", - уточнив Кузьмін.

"Ми маємо ці документи і хочемо їх перевірити. Скажіть, що в цьому поганого, що слідчий прокуратури хоче поставити крапку в цій справі?", - додав представник ГПУ.

При цьому Кузьмін уточнив, що для цього "треба допитати кілька людей в Америці".

Заступник генпрокурора також додав, що зараз справу про вбивство Щербаня припинено в частині виконавців, а в частині пошуку замовника не припинено.

Нагадаємо, підприємець і депутат Ради Євген Щербань разом із дружиною був розстріляний в аеропорту Донецька в 1996 році.

 

Читайте також:

Лазаренко заявив, що не "замовляв" Щербаня та Гетьмана

ПР хоче перевірити причетність Тимошенко до вбивства Щербаня

Генпрокуратура поновить резонансні справи?Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: