Джексон міг наковтатися пігулок потай від лікаря

Уайт, експерт в області анестезії, звернув увагу присяжних на рівень змісту заспокійливого "Лоразепам" у крові й у шлунку співака.

Майкл Джексон перед смертю міг прийняти не менше 8 таблеток заспокійливого потай від свого особистого лікаря Конрада Мюррея, якого віддали під суд за ненавмисне вбивство свого знаменитого пацієнта. Таку думку висловив свідок захисту доктор Пол Уайт, даючи в п'ятницю свідчення у Верховному суді в Лос-Анджелесі, де триває процес над кардіологом Мюрреєм.

Уайт, експерт в області анестезії, звернув увагу присяжних на рівень змісту заспокійливого "Лоразепам" у крові й у шлунку співака на момент розтину його тіла. Рівень перевищує показник, що відповідає дозі (2 ін'єкції по 2 міліграми), що кардіолог ввів Джексону внутрішньовенно незадовго до його раптової смерті 25 червня 2009 року. "Не можу собі уявити, щоб хтось (досвідчений лікар Мюррей) сидів у постелі пацієнта й періодично колов йому значні дози "Лоразепама", - підсумував Уайт.

ПАТАЛОГОАНАТОМ ЗАЯВИВ ПРО МОЖЛИВЕ ВБИВСТВО ДЖЕКСОНА

Його точка зору ставить під сумнів позицію обвинувачення, відповідно до якої кардіолог через жадібність виконував обов'язки недбало, забарився з викликом швидкої для Джексона й приховав факт регулярних ін'єкцій хазяїнові сильнодіючого препарату "Пропофол". Його передозування в сполученні з ліками седативного (заспокійливого) характеру спровокувала зупинку серця, кому й смерть співака. Показання Уайта вказують на інший сценарій, при якому Майкл Джексон потрапив у настільки сильну залежність від потужних знеболюючих і заспокійливих засобів, що ковтав їх тайкома від лікаря й у такий спосіб став жертвою власної необережності.

ТІЛО ДЖЕКСОНА МОЖУТЬ ЕКСГУМУВАТИ

Процес у Лос-Анджелесі затягується й може привести до переформування журі присяжних. Про це сповістив напередодні суддя Майкл Пастор, ознайомившись зі змістом надзвичайно великої доповіді Уайта, заснованого на комп'ютерному моделюванні й здатного пролити світло на обставини смерті співака. Пастор надав прокуратурі право докладніше вивчити думку експерта захисту протягом майбутніх вихідних для того, щоб у понеділок, 31 жовтня, влаштувати свідкові перехресний допит, передає ІТАР-ТАРС.

Кардіолог Мюррей заперечує провину й перебуває на волі під підписку про невиїзд за межі США. У випадку визнання винним лікареві грозить до 4 років в'язниці.

Читайте також:

Для порятунку життя Джексона були зроблені відчайдушні зусилля - свідок

У США судять лікаря Майкла Джексона

Лікар Джексона відмовився визнати провину у вбивстві

Лікарю Майкла Джексона заборонили призначати анестетики

Лікар Джексона наполягає, що співак вбив себе сам

ВідеоМюррей вводив Джексону заборонені ліки

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: