Лікар Джексона наполягає, що співак вбив себе сам

Адвокати особистого лікаря Майкла Джексона кажуть, що їх підопічний не вбивав співака. Мовляв, той сам увів собі смертельну дозу ліків, коли лікар ненадовго вийшов.

Адвокати доктора Конрада Мюррея - особистого лікаря американського співака Майкла Джексона, який помер влітку 2009 року - якого звинувачують у смерті поп-зірки, мають намір стверджувати в суді, що Джексон сам прийняв смертельну дозу ліків пропофол.

Прокуратура Лос-Анджелеса 8 лютого пред'явила Мюррею звинувачення в ненавмисному вбивстві Джексона. Лікар не визнав себе винним і був звільнений під заставу в розмірі 75 тисяч доларів.

Головним аргументом адвокатів Мюррея є той факт, що в день смерті, прокинувшись від недостатньої дози снодійного, Джексон самостійно ввів собі в вену ще дозу пропофола - як виявилося, смертельну. Що стосується самого Мюррея, то він незадовго до цього вийшов з кімнати, а повернувшись, застав співака вже вмираючим і одразу почав робити йому штучне дихання.

Король поп-музики помер 25 червня 2009 року на 51-му році життя. Доведено, що Джексон помер від передозування сильнодіючих препаратів, зокрема, анестетика пропофола.

Якщо суд визнає лікаря винним, йому загрожує до чотирьох років тюремного ув'язнення.

Читайте також:

Лікар Джексона просить дозволити йому працювати

Батько Джексона подає до суду на особистого лікаря співака

Смерть Майкла Джексона: У поліції Лос-Анджелеса з'явилися нові дані

На аукціон виставлено шприц, з якого Джексону ввели смертельну ін'єкцію

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: