Лікарю Майкла Джексона заборонили призначати анестетики

Конрад Мюррей, який був лікарем Майкла Джексона, тепер не може призначати профол у штаті Техас. Медична рада заборонила йому це робити.

Медична рада штату Техас обмежила лікарську ліцензію Конрада Мюррея, який лікував Майкла Джексона незадовго до смерті. 

На території штату лікарю заборонено призначати і застосовувати пропофол, який, як передбачається, спровокував смерть поп-виконавця. Мюррею також не можна застосовувати будь-які інші анестетики та седативні препарати, як сильнодіючі, так і легкі. 

Раніше схожі обмеження були накладені на Мюррея судом штату Каліфорнія. Там йому заборонили вводити пацієнтам пропофол і робити їм загальну анестезію. Засідання суду з питання про позбавлення лікаря каліфорнійської ліцензії призначені на 14 червня.

57-річний кардіолог Мюррей володіє ліцензіями на лікарську діяльність в Неваді і Техасі, де у нього відкриті клініки, і в Каліфорнії.

Мюррею пред'явлені звинувачення у вбивстві Джексона, який помер 25 червня 2009 року в результаті передозування пропофолом. Лікар не визнав себе винним. За версією захисту, Джексон сам прийняв смертельну дозу ліків, коли Мюррей ненадовго відлучився. 

Читайте також:

Батько Джексона подає до суду на особистого лікаря співака

Смерть Майкла Джексона: У поліції Лос-Анджелеса з'явилися нові дані

На аукціон виставлено шприц, з якого Джексону ввели смертельну ін'єкцію

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: