Грип відступає з України, діти повертаються до навчання

Карантин у школах найбільших міст держави завершується.

Перша хвиля грипу поступово покидає Україну. Медики вже говорять не про епідемію, а лише про її наслідки, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

За чотири місяці на грип та ГРВІ захворіли 3,2 млн українців. 201 чоловік помер.

41 смерть зафіксована в Києві. Хвороба вдарила також по Одещині, Донеччині, Запоріжжю, Черкащині та Рівненщині.

Обнадійливою є новина про те, що київські та харківські школярі 8 лютого виходять на навчання. Тривалий карантин для них скінчився.

Та це відбувається не по всій Україні. Скажімо, в Житомирі карантин подовжили до 13 лютого. На кінець місяця лікарі прогнозують другу хвилю захворювання.

Нагадаємо, що епідемію грипу у Києві оголосили наприкінці січня. Тоді поріг захворюванності був перевищений на 12,8 %. СЕС рекомендувала закрити дитсадки і ВНЗ. 

Перша хвиля грипу поступово залишає Україну

Медики вже говорять не про епідемію, а лише про її наслідки. За чотири місяці на грип та ГРВІ захворіли 3 мільйони 200 тисяч українців. 201 помер. Найбільше в Києві – 41 випадок. Втім, лікарі таку цифру пов’язують з ускладненнями після грипу, здебільшого, пневмонією. Хвороба вдарила також по Запоріжжю, Черкащині та Рівненщині. І обнадійлива новина. Київські та харківські школярі 8 лютого виходять на навчання. Тритижневий карантин скінчився. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: