Грищенко анонсував зону вільної торгівлі з Ізраїлем

Міністр закордонних справ України заявив, що країни близькі до створення ЗСТ.

Україна та Ізраїль успішно просуваються до створення зони вільної торгівлі (ЗВТ), заявив глава МЗС України Костянтин Грищенко на зустрічі в Тель-Авіві зі своїм ізраїльським колегою Авігдором Ліберманом.

"Україна та Ізраїль ведуть успішні переговори щодо створення зони вільної торгівлі, яка суттєво сприятиме активізації товарообігу між двома країнами", - сказав Грищенко, повідомляє прес-служба МЗС України.

Керівники зовнішньополітичних відомств із задоволенням відзначили, що за 9 місяців після вступу в дію Угоди про взаємне скасування віз кількість українців, які відвідали Ізраїль, і ізраїльських громадян, що відвідали Україну, збільшилася майже вдвічі в порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

У зв'язку з цим Грищенко наголосив на зацікавленості української сторони у вирішенні формальностей щодо збільшення кількості рейсів українських авіакомпаній до Ізраїлю.

Під час зустрічі з президентом Ізраїлю Шимоном Пересом Грищенко обговорив хід підготовки до запланованого найближчим часом візиту до Ізраїлю президента України.

Читайте також:

Грищенко запевнив, що угода про асоціацію потрібна обом сторонам

Грищенко бачить безвізові поїздки українців до ЄС через 2-3 роки

Рада має ввести в дію договір про зону вільної торгівлі з СНД

Вільна торгівля України з ЄС унеможливить вступ у Митний союз

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: