Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Гройсман похвалився доступними ліками для українців

Програма, за його словами, себе цілком виправдовує.

Українські медики зможуть врятувати 20 тисяч людей від серцевих хвороб. Саме таку кількість стентів вже закупило вітчизняне міністерство охорони здоров'я, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

За словами прем'єр-міністар Володимира Гройсмана, стенти застосують 13 кардіо-центрах у 11 областях України. Він також зауважив, що цьогоріч МОЗ витратило на медичні конструкції майже вдвічі менше, ніж у попередні роки.

Відео МОЗ закупило стенти, які врятують 20 тисяч життів від серцевих хвороб

Крім того, в уряді наголошують, що від квітня доступними ліками за однойменною програмою уже скористалися понад 3.5 мільйони людей. Очільник Кабміну запевняє, що робити найнеобхідніші препарати доступними для незаможних громадян уряд буде і надалі. "Зверніть увагу – ми використали лише 25% ресурсу, що був запланований. Тобто програма доступних ліків нам по кишені", - наголосив Гройсман.

Як уже повідомлялося, урядова програма "Доступні ліки" може розширити нозології і включити лікарські препарати від дитячих недуг, алергії та для онкохворих. Про це повідомив заступник міністра охорони здоров'я України Роман Ілик.

Залиште свій коментар

Вибір редакції