Через дівчину хлопця трьома ударами довели до коми

Дата публікації
Перегляди
5730
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Через дівчину хлопця трьома ударами довели до коми

Хлопець впав у кому після бійки за дівчину

Після бійки хлопець зміг дійти до свого будинку та присісти на лавочку, самостійно встати з якої йому вже не вдалося.

На Київщині хлопця побили до стану коми, повідомляє кореспондент ТСН.

В місті Узин Білоцерківського району двоє парубків не поділили дівчину. Кривдникові здалося, що під час танцю Євген Крижов накинув оком на його обраницю.

Близько першої ночі 21-річний Євген вийшов на вулицю з нічного закладу, недалеко від входу у який і сталася бійка.

За словами свідків, вирішальну крапку в ситуації поставили декілька ударів. Євген розбив головою вікно та вдарився потилицею об бордюр.

Наслідки травм Євген відчув не одразу, а подруга, яка допомагала побитому дійти додому, побоїв на ньому не бачила. Хлопець тільки натякав на страшенний біль у голові.

"Так крові ми не бачили. Ми говорим, давай ми тебе доведем додому, він такий, та я посиджу, посадіть мене на лавочку", - розповіла подруга постраждалого Анастасія Дубась.

Вже вранці рідні забили на сполох і знайшли Євгена на тому ж місці, де його вночі і залишили друзі. Хлопець був у тяжкому стані, у нього почалися судоми.

"Враховуючи важку черепно-мозкову травму і забій головного мозку важкого степеня, на даний час абсолютно стабільний стан. Ми робимо все лікування, яке необхідне", - запевнив лікар відділення реанімації міської лікарні №2 Білої Церкви Віктор Мироняк.

Євген Крижов зараз перебуває у комі. А інший учасник конфлікту досі на волі. Телефоном кривдник визнав, що вдарив тричі. Втім, у тому, що постраждалий у важкому стані, винним себе не вважає.

"Я не знаю, це слідство буде узнавать. Я тут ні при чому, я не можу узнать, де він був в 4 часа і що з ним сталося", - заявив кривдник Євгена.

В міліції Київської області вже порушили кримінальну справу. Підозрюваного досі не взяли під варту, оскільки чекають на рішення судово-медичної експертизи.

Тим часом друзі та рідні почали збір грошей для Євгена. Адже коштів на лікування хлопця у хворої на рак матері немає.

Жорстоке свавілля на Київщині

Жорстоке свавілля на Київщині

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
5730
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація