Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Кабмін ухвалив Воєнно-медичну доктрину України

Вона встановлює єдині вимоги до медичного забезпечення українських військових.

Кабінет міністрів України 31 жовтня ухвалив постанову, якою затвердив нову Воєнно-медичну доктрину в країні.

Про це повідомляє прес-служба українського уряду.

"Документ визначає мету, принципи, організаційні основи системи військової охорони здоров’я, повноваження та відповідальність за її реалізацію, фінансове та ресурсне забезпечення, наукове супроводження військової охорони здоров’я, вирішення проблем військової медицини, а головне – відповідальність держави та органів виконавчої влади за розвиток системи військової охорони здоров’я і забезпечення її спроможностей у воєнний час", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що це рішення дозволить об’єднати зусилля військової та цивільної охорони здоров’я на засадах єдиного медичного простору з метою поліпшення стану медичного забезпечення військових.

Крім цього, доктриною визначається необхідний перелік вітчизняного медичного обладнання, майна та техніки, а також лікарських і профілактичних засобів.

"З прийняттям Воєнно-медичної доктрини будуть запроваджені єдині підходи до організації надання медичної допомоги військовослужбовцям, їх лікування та реабілітації. Доктрина стане основою для впорядкування відомчих керівних документів щодо медичного забезпечення, сприятиме поліпшенню матеріально-технічного оснащення військово-медичних служб, створить передумови для подальшого розвитку системи військової охорони здоров’я та формування єдиного медичного простору", - підкреслюють в уряді.

Там також нагадали, що згідно з цією доктриною буде впроваджено міжнародні стандарти НАТО.

Воєнно-медична доктрина – це сукупність поглядів, науково обґрунтованих принципів, єдиних організаційних вимог щодо організації медичного забезпечення Збройних Сил, інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних та розвідувальних органів, органів спеціального призначення з правоохоронними функціями.

Залиште свій коментар

Вибір редакції