Кличка зі скандалом обрали очільником Асоціації міст України

Кандидатуру Андрія Садового не внесли на голосування.

Київського міського голову Віталія Кличка обрано головою Асоціації міст України.

Відповідне рішення більшістю голосів було ухвалено на загальних зборах уповноважених представників органів місцевого самоврядування, членів асоціації міст України в Києві. 

Як зазначив керівник Департаменту місцевого самоврядування та децентралізації в Адміністрації президента Володимир Куренной, за Кличка проголосували 171 із 208 делегатів. Він також повідомив, що другою кандидатурою на цю посаду був мер Львова Андрій Садовий, проте Кличка обрали одразу і за Садового не голосували.

Головою Асоціації містУкраіни більшістю голосів обрано мера Києва Віталія Кличка. За нього проголосувало 171 делегат з...

Опубліковано Volodymyr Kurennoy 23 січня 2016 р.

Садовий зазначив, що його кандидатуру, яку запропонувала львівська делегація, навіть не внесли на голосування.

"Те, що ми бачимо сьогодні тут, - це скоріше нагадує театр, а не збори Асоціації міст", - зазначив Садовий після обрання Кличка.

Він нагадав, що коли вибирали Юрія Вілкула головою Асоціації в 2012 році, на прохання Адміністрації президента був змінений статут, тому що "він не мав права за чинним статутом бути обраним керівником Асоціації".

"Ми сьогодні знову міняємо статут. У статуті записано: головою Асоціації може бути обраний міський голова, у якого є більше 4-х років досвіду роботи на посаді міського голови. Ми змінюємо цю норму. Пишемо: два рази обраний ", - наголосив мер Львова, відзначивши, що статут Асоціації "легітимно не змінювався".

За словами Садового, за подію сьогодні "соромно", адже "сильна державна влада спирається на сильну асоціацію органів місцевого самоврядування, а слабка державна влада хоче мати ручну асоціацію, і це трагедія для держави".

Нагадаємо, що у Кличка пообіцяли перерахувати платежі за опалення в сотнях будинків Києва.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: