Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Мітингувальники виступили із підтримкою громадського активіста Ільдара Дадіна.

У столиці РФ на площі у Яузьських воріт активісти вийшли на узгоджений мітинг проти політичних репресій та на підтримку політичних в'язнів.

За даними кореспондента "Радіо Свободи" у мітингу взяли участь близько 450 осіб.

Однією із причин виходу активістів на площу Москви  став вирок громадському активісту Ільдару Дадіну, якого засудили до трьох років ув'язнення за статтею "Неодноразове порушення правил проведення публічного заходу". Активісти називають цю статтю антиконституційною, а порушені по ній справи - "новим витком політичних репресій" в Росії.

Активіст став першим засудженим за відповідною статтею. Крім Ільдара Дадіна, звинувачення за цією статтею пред'явлені ще трьом активістам - Марку Гальперіну, Ірині Калмиковій і Володимиру Іонову. 

Нагадаємо, що п'ятницю, 22 січня, в Грозному на мітинг на підтримку глави чеченської республіки Рамзана Кадирова вийшли близько мільйона чоловік. Про це заявили в МВС. Повідомляється, що центральна площа Грозного, прилеглі до неї проспекти і сквери заповнилися людьми. Учасники акції тримають в руках плакати з гаслами на підтримку президента Росії Володимира Путіна і глави Чечні Рамзана Кадирова.

Залиште свій коментар

Вибір редакції