У Латвії ввели санкції проти банку "правої руки" Льовочкіна

Обмеження діють і на філію на Кіпрі.

У Латвії Рада Комісії ринку фінансів і капіталу прийняла рішення встановити обмеження на дії АТ "Trasta komercbanka", головним акціонером якого є Іван Фурсін, неофіційна "права рука" екс-глави Адміністрації президента Сергія Льовочкіна.

Як інформує delfi.lv з посиланням на Раду, відповідне рішення прийняли 22 січня.

Повідомляється, що банку заборонили робити дебетні операції в будь-якій валюті, а такожі в інтернет-банку, банкоматах і готівкою на суму понад 100 000 євро на вкладника. Проте банк повинен забезпечити, щоб клієнти могли вільно розпоряджатися сумами до 100 000 євро - проводити перерахування і знімати готівку – під час цих обмежень.

Як зазначається, обмеження діятимуть до наступного рішення Ради і будуть поширені також на філію банку на Кіпрі.

Рішення про впровадження санкцій Рада прийняла через те, що в не був досягнутий належний прогрес у поліпшенні низки важливих царин діяльності банку (збільшення капіталу, вдосконалення стратегії розвитку банківської діяльності та системи внутрішнього контролю). У повідомленні зазначено, що найбільші акціонери банку – Ігор Буймістер та Іван Фурсін - були попередженні про порушення в діяльності банку.

Як відомо, Фурсін є неформальною довіреною особою Льовочкіна. У політичних та бізнес-колах їх неофіційно сприймають як одне ціле.

В 2012 році через "Trasta komercbanka" були відмиті вкрадені у держави кошти при здійсненні махінації під час закупівлі "вишок Бойка".

Нагадаємо, що Льовочкін назвав скандальний матеріал про його французьку віллу спекуляцією.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: