Клімкін пояснив причини відтермінування безвізу для України

Сесія Європарламенту відбудеться в Страсбурзі 24-27 жовтня.

За словами міністра закордонних справ Павла Клімкіна, питання про затвердження безвізового режиму з Україною не буде розглянуте Європарламентом у жовтні через дискусії навколо міграційної кризи.

Про це він заявив в ході експертного форуму "Ключові питання року", передає "РБК-Україна".

"У нас є дискусія в середині ЄС, жодним чином не стосується України ... Зараз між Європейською комісією, країнами-членами та Європарламентом ведеться дискусія. Зміст цієї дискусії, хто буде мати більше повноважень у визначенні, як реагувати на міграційну кризу. Це буде працювати не для України, а для всіх країн, в яких буде безвізовий режим, у яких він є сьогодні. Наприклад, з якої країни за місяць чи за два збільшується кількість шукачів притулку удесятеро. Хто приймає рішення про початок консультацій, що робити далі з безвізовим ", - розповів він.

За словами Клімкіна, він поки не розуміє, хто хоче мати повноваження припиняти безвізовий режим - Європарламент або окрема країна.

Також він висловив надію, що в жовтні або листопаді такий механізм буде узгоджено.

Нагадаємо, затвердження безвізового режиму Україна-ЄС поки що не внесено до порядку денного сесії Європарламенту, яка повинна відбутися в Страсбурзі 24-27 жовтня

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: