Літній табір для дитини: що почому цьогоріч для українців

Літній табір для дитини: що почому цьогоріч для українців

Варіантів відпочинку не бракує – були б гроші в батьків.

Дитячий відпочинок улітку цього року для батьків виявиться дорожчим. Порівняно з минулим роком табори на морі підняли ціни щонайменше на 10%, міські денні табори тримають минулорічні ціни, а найдорожчими на ринку стали заклади, що пропонують не лише відпочинок, але й освітні програми для малечі, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Клас із табличкою "2-Б", у шафі замість підручників – конструктори та іграшки, а замість парт у приміщенні розкладачки. Все в таборі відбувається за чітким графіком: тиха година, спортивні вправи, час в ігровій кімнаті, прогулянки на свіжому повітрі, уроки англійської, настільні ігри, гуртки за інтересами, квести та змагання. Похід у музей запланований кілька разів за зміну, яка триває майже місяць. Коштує такий табір 900 гривень, і це – найбюджетнійший варіант організованого літнього відпочинку. Ціни приватних міських таборів стартують від 2 тисяч на тиждень.

Скільки коштуватиме батькам відпочинок для їхніх дітей цьогоріч - дослідження

Скільки коштуватиме батькам відпочинок для їхніх дітей цьогоріч - дослідження

На морі, якщо пощастить із погодою, діти купаються двічі на день, а решту часу розважаються у гуртках, а вечорами – на дискотеках. Стандартні умови перебування у такому таборі – триразове харчування з перекусами,  номера на трьох-чотирьох людей, тривалість зміни – два тижні. Коштує морський відпочинок від 8 тисяч на Азовському до 20 тисяч на Чорному морі.

Кінотабір під Києвом поділений на знімальні бригади, діти практикують знімання, працюють із макіяжем і відеотехнікою. Організатори свій табір називають освітнім та профорієнтаційним – за два тижні в ньому діти знімуть три фільми, у яких самі будуть режисерами, операторами, акторами та продюсерами. У перервах між цією роботою діти ходитимуть на гуртки та гулятимуть у лісі. Коштує цей табір 18 тисяч за два тижні. Ціни в інших профільних коливаються від 8 до 13 тисяч гривень.

Кореспондент ТСН Неллі Ковальська

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Виховання дітей
Наступна публікація