Луценко заявив, що хоче дожити до вироку

Луценко нагадав, що вже місяць пройшов з тих пір, як його обстежувала комісія МОЗ і призначила лікування.

Адвокат екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка попросив суд направити його підзахисного на лікування. За словами захисника, у підсудного гастрит і проблеми з печінкою, пише "Сегодня".

Сам Луценко розповів, що за останнім часом йому стало гірше, і він тепер засинає тільки після знеболювального.

"Хочу дочекатися вироку живим", - заявив він судді.

За словами захисника і дружини підсудного Ірини Луценко, її чоловікові потрібні крапельниці.

Луценко також нагадав, що вже місяць пройшов з тих пір, як його обстежувала комісія МОЗ і призначила лікування.

"В результаті того, що я випив все, що мені було виписано, мені стало гірше, ніж було спочатку. Це не означає, що лікування було неефективним або неправильним, просто воно було недостатнім. Останні сім днів я засинаю тільки після прийняття знеболюючих", - зазначив він.

За словами екс-міністра, його хвороба прогресує: "У зв'язку з цим я клопотав до керівництва СІЗО про лікування в спеціалізованій установі, але відповіддю на це клопотання було лист суду допустити до Луценка додаткову медичну комісію. Так от, коли ви будете розглядати це прохання СІЗО, я скажу, що відмовляюся від будь-яких комісій, чергової здачі крові, ковтання зондів, тому що це виглядає як знущання над піддослідної мишкою. Чомусь хтось думає, що мене можна кожен місяць проводити через усі можливі і неможливі здачі аналізів, потім виписати три таблетки і заспокоїтися ".

Луценко зажадав або лікувати його, або припинити всі розмови, що таке лікування проводиться.

Дружина екс-міністра Ірина Луценко наполягає, щоб суд дозволив лікування її чоловікові на денному стаціонарі, без перерви в судовому процесі. "Ми навіть не просимо випустити його з СІЗО, ваша честь, оскільки розуміємо, що є процеси поза цього суду, які не дозволять вам прийняти таке рішення", - підкреслила вона.

Сторона звинувачення заявила, що питання, пов'язані зі здоров'ям підсудного, повинні вирішуватися керівництвом СІЗО, а не судом.

Луценко такою позицією звинувачення обурився - за його словами, в СІЗО його ніхто не лікує.

"Все, що в мене є, - це таблетки баралгін, але я так розумію, що тепер у мене і їх відберуть, бо за регламентом СІЗО у мене не повинно бути ніяких медикаментів. Більше я не отримую жодної медичної допомоги", - сказав він.

У результаті суд вирішив звернути увагу керівництва Державної пенітенціарної служби та Лук'янівського слідчого ізолятора на стан здоров'я Луценка.

Читайте також:

Луценко не може спати без знеболюючого

Луценко знайшов розуміння у СІЗО

Луценко впевнений у підтримці наступних 120 свідків

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: