Москаль не вірить у нову поліцію

За його словами, якби у державі хотіли побороти корупцію, то доручили б це професіоналам.

Голова Закарпатської облдержадміністрації Геннадій Москаль порівняв нову поліцію із здоровою людиною, яка опинилася серед хворих на туберкульоз.

"Звичайно, що не вірю (у нову поліцію – ред.). У палату, де знаходяться пацієнти з відкритою формою туберкульозу, запускають здорового чоловіка і ставлять перед ним два завдання: не захворіти самому і вилікувати всіх інших. Це можливо?!", - сказав він в інтерв'ю "Високому замку".

"Скільки часу може протриматися нова патрульна поліція у тотально корумпованому суспільстві? Чи створення все нових і нових органів, які мають боротися з корупцією, дасть результат? Чи антикорупційні форуми?", - запитав Москаль, додавши, що "якби в державі хотіли побороти корупцію, то доручили б це професіоналам, а не віддали на відкуп аматорам".

"Є поняття — мінімізація корупції. А ми чомусь її розширюємо, а не мінімізуємо. І розширяємося разом із кількістю відомств, які з нею борються", - сказав екс-голова МВС.

Нагадаємо, що від  7 листопада в Україні почала діяти Національна поліція, яка утворена на базі міліції. Перехідний період триватиме рік.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: