Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Буковелі відкрили найдовшу в Україні санну трасу

Її довжина - три кілометри.

На Буковелі відкрили найдовшу в Україні санну трасу. Це - 3-кілометровий спуск з гори з численними поворотами. Чи не найбільше тішаться ті, хто не вміє кататися на лижах чи сноубордах, адже тепер їм є чим зайнятися на курорті, йдеться у сюжеті ТСН.19.30.

ВідеоНа Буковелі відкрили найдовшу в Україні санну трасу

Працівники курорту впевненні, що 3-кілометровий спуск з гори з чисельними поворотами - найдовший в Україні. Батьки щасливі: своїх дітей спокійно відпускають з гори. Адже лижникам на санну трасу зась, тож випадкове зіткнення неможливе.

На Буковелі відкрили найдовшу в Україні санну трасу

«Ми набиралися досвіду в будівництві траси в Земмерінгу – курорті-побратимі Буковеля в Австрії. Врахували кут нахилу, кут поворотів, бо це повинно бути безпечно. Але тим не менш санчата повинні протягом усього руху ковзати», - розповіла речник ТК “Буковель” Оксана Островська.

Відпочивальникам пропонуються дерев’яні та пластикові санки. Останні задумувалися для дітей, але і дорослі на них катаються залюбки.

Батьки запевняють: своїх дітей спокійно відпускають з гори, адже лижникам на санну трасу зась, тож випадкове зіткнення неможливе.

Санна траса наразі працює тільки увечері, проте завдяки ілюмінації тут світло наче вдень.

Кореспондент ТСН Алла Пасс

Залиште свій коментар

Вибір редакції