На Буковелі відкрили найдовшу в Україні санну трасу

Її довжина - три кілометри.

На Буковелі відкрили найдовшу в Україні санну трасу. Це - 3-кілометровий спуск з гори з численними поворотами. Чи не найбільше тішаться ті, хто не вміє кататися на лижах чи сноубордах, адже тепер їм є чим зайнятися на курорті, йдеться у сюжеті ТСН.19.30.

ВідеоНа Буковелі відкрили найдовшу в Україні санну трасу

Працівники курорту впевненні, що 3-кілометровий спуск з гори з чисельними поворотами - найдовший в Україні. Батьки щасливі: своїх дітей спокійно відпускають з гори. Адже лижникам на санну трасу зась, тож випадкове зіткнення неможливе.

На Буковелі відкрили найдовшу в Україні санну трасу

«Ми набиралися досвіду в будівництві траси в Земмерінгу – курорті-побратимі Буковеля в Австрії. Врахували кут нахилу, кут поворотів, бо це повинно бути безпечно. Але тим не менш санчата повинні протягом усього руху ковзати», - розповіла речник ТК “Буковель” Оксана Островська.

Відпочивальникам пропонуються дерев’яні та пластикові санки. Останні задумувалися для дітей, але і дорослі на них катаються залюбки.

Батьки запевняють: своїх дітей спокійно відпускають з гори, адже лижникам на санну трасу зась, тож випадкове зіткнення неможливе.

Санна траса наразі працює тільки увечері, проте завдяки ілюмінації тут світло наче вдень.

Кореспондент ТСН Алла Пасс

Залиште свій коментар