На Київщині зникла 17-річна студентка

Дата публікації
Перегляди
5476
Поділитись:
WhatsApp
Viber
На Київщині зникла 17-річна студентка

Дівчина хотіла кинути навчання

Учениця Богуславського коледжу не пішла зранку на пари і зникла

На Київщині зникла 17-ти річна дівчина, — йдеться в сюжеті "ТСН. 19:30".

У гуртожитку її особисті речі були зібрані. Подруги кажуть, що вона збиралась покинути навчання. Міліція відпрацьовує різні версії зникнення, приміром, найгірша говорить про те, що студентку вбили. Дівчина зникла уже тиждень тому.

Подруга студентки розповіла, що та себе дивно поводила останнім часом і була трохи сумна. Вчитися вона не хотіла і збиралась забрати документи з коледжу. В день зникнення на навчання не пішла. Біля ліжка зниклої і досі стоять спаковані сумки. Дівчина явно збиралась піти з гуртожитку назавжди. Напередодні студентка зламала картку свого мобільного.

Дивно дівчина почала поводитися після відвідин батьків. У селі під Богуславом мати зниклої якихось змін у поведінці доньки не помітила. Жінка місця собі не знаходить, проте материнське серце підказує, що дівчина жива.

Читайте також: На Житомирщині третю добу шукають двох маленьких хлопчиків

В міліції порушили кримінальну справу за статтею "Вбивство". Це роблять завжди, коли зникає неповнолітня. Відпрацьовують кілька версій: і викрадення, і зникнення у зв'язку із сімейними обставинами, і через любов.

У зниклої є хлопець. Татуювання з його ім'ям дівчина нещодавно зробила у себе на плечі. Історію нещасного кохання хлопець заперечує.

Кореспондент ТСН Ігор Бондаренко

На Київщині зникла 17-річна дівчина

На Київщині зникла 17-річна дівчина

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
5476
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація