На Одещині отруїлися понад десяток школярів

За попередніми даними, діти отруїлися продуктами зі шкільного буфету.

В Одеській області у селі Виноградівка у шкільному буфеті отруїлися 13 дітей.

Про це повідомили у прес-службі Держпродспоживслужби в Одеській області.

"Серед учнів 1-8 класів загальноосвітньої школи села Виноградівка 09.09.2016 року зареєстровано спалах захворювання на гостру кишкову інфекцію, внаслідок якого постраждало 13 дітей", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, ввечері після госпіталізації одна дитина самовільно покинула інфекційне відділення Болградської центральної районної лікарні.

"Решта 12 дітей із легким перебігом захворювання отримують лікування в амбулаторних умовах. Станом на 12.09.16 нових випадків захворювання не зареєстровано", - додали у відомстві.

За попередніми даними проведеного епідеміологічного розслідування, виникненню спалаху сприяло недотримання гігієнічних вимог під час виготовлення та зберігання продуктів у буфеті школи, а також наявність в асортименті продуктів, заборонених для харчування дітей.

Наразі фахівці відібрали 10 проб продуктів, 2 проби питної води, 80 змивів та обстежили на наявність збудників кишкових інфекцій 27 осіб, тривають протиепідемічні заходи та лабораторні дослідження.

Нагадаємо, раніше масове отруєння сталося на Прикарпатті. Десятки пенсіонерів опинились в лікарні після застілля, наймолодшому з госпіталізованих 56 років.

Залиште свій коментар

Наступна публікація