У Москві заарештували голову авіакомпанії, яка перевозить Путіна і Ко

Ярослав Одинцев буде перебувати під арештом до 6 листопада.

Суд Москви санкціонував домашній арешт генерального директора Спеціального льотного загону "Росія" Ярослава Одинцева.

Його підозрюють у перевищенні посадових повноважень, повідомляє Радіо Свобода.

За словами речниці Басманного суду Москви Юнони Царьової, Одинцев буде перебувати під арештом до 6 листопада.

У квітні Басманний суд Москви відправив під варту трьох фігурантів справи про шахрайство при закупівлі обладнання для літаків авіазагону "Росія". Тоді були заарештовані начальник служби закупівель входить до складу управління справами президента "Спеціального льотного загону" Росія "(Сло" Росія ") Ігор Коваленко, член конкурсної комісії цього ж ФБГУ Дмитро Поздняков і один з керівників ЗАТ" Прилад-сервіс "Олексій Меніцкій. Всім трьом було пред'явлено звинувачення в особливо великому шахрайстві.

Льотний загін "Росія" – це державне авіапідприємство, яке займається перевезенням перших посадових осіб Росії, а також співробітників російської Федеральної служби безпеки. Воно було засноване в 2009 році і є спадкоємцем створеного в СРСР авіаційного загону особливого призначення.

Президенту Росії Володимиру Путіну також доповіли про домашній арешт глави спеціального льотного загону "Росія" Ярослава Одінцева. За словами, прес-секретаря Дмитра Пєскова, на забезпечення роботи голови держави це слідство не впливає, передає Інтерфакс.

Пєсков зазначив, що спеціальний льотний загін (Сло) займається перевезенням вищих державних осіб країни і курується ФСО РФ. Разом з тим, на складнощі у забезпеченні роботи президента РФ у зв'язку зі слідчими діями не виникає, додав він.

Залиште свій коментар

Наступна публікація