Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Сумщині повторно заарештували фермера-педофіла

Сам чоловік усі обвинувачення спростовує та каже про наклеп.

Фермера із Сумщини, якого підозрюють у розбещенні малолітніх, повторно заарештували. Це сталося після того, як до правоохоронців звернулися ще дві родини, діти яких постраждали від дій чоловіка, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Серед потерпілих дівчатка і хлопчики від 6 до 11 років. Загалом дев'ятеро дітей. "Було повідомлено про те, що злочин вчинено із застосуванням насильства. Це дало змогу клопотати процесуальному керівнику про обрання запобіжного заходу лише у вигляді взяття під варту. Інші вже батьки, побачивши те, що є динаміка розкриття злочину, а особа перебувала під вартою і потім була випущена, вони насмілилися повідомити, що із їхньою дитиною такий випадок стався", - розповів представник обласної прокуратури Дмитро Карпенко.

Минулого тижня в селі Яструбщина в центрі сексуального скандалу опинився 49-річний фермер. Після того, як кілька дітей обмовилися, що їх розбещував сусід, батьки написали заяви в поліцію, підозрюваного заарештували, але суд відпустив його під заставу в 70 тисяч гривень. Але після нових заяв від батьків прокуратура вже наполягала на арешті без права застави. Затриманий усе відкидає й переконує, що його обмовили.

Відео На Сумщині вдруге заарештували фермера, якого підозрюють у розбещенні малолітніх

Залиште свій коментар

Вибір редакції