На Західній Україні голодні ведмеді крадуть корів

На Західній Україні голодні ведмеді крадуть корів

Ілюстрація

Зараз звірі запасаються жиром, щоби був запас для сну. У пошуках м’яса звірі забрідають і до людських господарств.

У жителів Путильського району Чернівецької області за останній місяць ведмеді вкрали три корови. Така поведінка тварин пов’язана з тим, що вони запасаються жиром для зимової сплячки.

"Полюють ведмеді, здебільшого, на високогір’ях Карпат. Так, їхніми жертвами вже стала худоба в селі Шепіт, хуторах Нижня Яловичора та Сарата", - розповів мисливствознавець Путильського держлісгоспу Ярослав Григоряк.

Через місяць ведмеді ляжуть спати - на три-чотири місяці. Зараз звірі запасаються жиром, щоби був запас для сну. У пошуках м’яса звірі забрідають і до людських господарств.

Зараз ведмеді дуже голодні. Для того, щоби лягти спати, вони мають запастися необхідним жиром, який відкладеться для запасу на всю зиму.

"У сплячку косолапі ляжуть десь через місяць, коли настануть перші серйозні заморозки та випаде сніг. Той холод, який є у горах зараз, для ведмедів не страшний", - зазначив Григоряк.

Він також розповів, що восени ведмеді часто нападають на інших тварин та з’їдають їх. На людей вони ще не нападали. Їхніми жертвами, зазвичай, стають дикі кабани, поранені олені, що не змогли втекти з-під лап хижака, та людська худоба. Найбільше ведмедям смакує телятина, конина та ягнятина.

Читайте також:

У Луцьку ведмеді відгуляли новосілля

У Сибіру ведмеді нападають на туристів

У Канаді злочинці пасли ведмедів на полях з марихуаною

Голодні російські ведмеді викопують небіжчиків на кладовищах, щоб пообідати

Повʼязані теми:

Наступна публікація