У Сибіру ведмеді нападають на туристів, уже шість жертв

Російський заповідник Красноярські Стовпи закрили для туристів. За липень жертвами нападів ведмедів тут стали шестеро людей.

У Росії закрили для відвідування заповідник Красноярські Стовпи: останнім часом там почастішали випадки нападів ведмедів на туристів.

За даними ЗМІ, за липень було зафіксовано шість нападів, шестеро людей загинули. Через скорочення персоналу лісництва люди йшли у похід без супроводу, губилися і часто зустрічали на своєму шляху хижаків.

"З початку липня в парку Стовпи було зареєстровано шість нападів ведмедів, шестеро людей загинули. Складається враження, що голодні ведмеді залишають свої лігва і наближаються до туристичних зон, які привертають їхню увагу, ймовірно, запахом відходів, які туристи залишають на місцях привалів", - пише італійська La Repubblica.

Крім того, за даними видання, там два роки не проводилися заходів, спрямованих на відновлення балансу серед тварин, і неминуча репродукція призвела до зміни чисельного співвідношення між тваринами.

Багато мешканців Красноярська вимагають почати полювання на ведмедів, щоб відновити колишню рівновагу. Вони побоюються втрат доходів від туризму. Але доводиться рахуватися з організаціями із захисту тварин.

Читайте також:

Голодні російські ведмеді викопують небіжчиків на кладовищах, щоб пообідати

Канадський підліток провів ніч на крижині з двома білими ведмедями

У національному заповіднику США ведмедиця грізлі розтерзала туриста

Через виверження вулкана на Камчатці тисячі тварин рятуються втечею

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: