Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Сибіру ведмеді нападають на туристів, уже шість жертв

Російський заповідник Красноярські Стовпи закрили для туристів. За липень жертвами нападів ведмедів тут стали шестеро людей.

У Росії закрили для відвідування заповідник Красноярські Стовпи: останнім часом там почастішали випадки нападів ведмедів на туристів.

За даними ЗМІ, за липень було зафіксовано шість нападів, шестеро людей загинули. Через скорочення персоналу лісництва люди йшли у похід без супроводу, губилися і часто зустрічали на своєму шляху хижаків.

"З початку липня в парку Стовпи було зареєстровано шість нападів ведмедів, шестеро людей загинули. Складається враження, що голодні ведмеді залишають свої лігва і наближаються до туристичних зон, які привертають їхню увагу, ймовірно, запахом відходів, які туристи залишають на місцях привалів", - пише італійська La Repubblica.

Крім того, за даними видання, там два роки не проводилися заходів, спрямованих на відновлення балансу серед тварин, і неминуча репродукція призвела до зміни чисельного співвідношення між тваринами.

Багато мешканців Красноярська вимагають почати полювання на ведмедів, щоб відновити колишню рівновагу. Вони побоюються втрат доходів від туризму. Але доводиться рахуватися з організаціями із захисту тварин.

Читайте також:

Голодні російські ведмеді викопують небіжчиків на кладовищах, щоб пообідати

Канадський підліток провів ніч на крижині з двома білими ведмедями

У національному заповіднику США ведмедиця грізлі розтерзала туриста

Через виверження вулкана на Камчатці тисячі тварин рятуються втечею

Залиште свій коментар

Вибір редакції