Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Житомирщині рідний дядько підстрелив трирічну дитину

У хлопчика поцілили з пневматичної зброї.

На Житомирщині 20-річний дядько вистрелив у свого 3-річного племінника із пневматичної зброї. Куля пробила живіт і застрягла в кишківнику, але звертатися до лікарів рідні не квапилися, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Спілкуватися з журналістами вони не схотіли й тепер. Сусіди теж нічого не бачили і не чули. Подробиці інциденту вже розповіли представники поліції. Дядько дитини з пневматичної гвинтівки стріляв по горобцях, а хлопчик нібито раптово вибіг і куля влучила в нього. Батьки або не знали про це, або намагалися приховати випадок – дитина майже три доби ходила з кулею в животі. До лікарів звернулися, лише коли стан хлопчика почав відчутно погіршуватися.

Відео На Житомирщині батьки протягом трьох діб приховували вогнепальне поранення маленького сина

Медики в ситуації теж розібралися не одразу. Спершу підозрювали апендицит, і лише коли з районної лікарні перевезли до обласної – діагностували проникаюче поранення у живіт і терміново провели операцію. Батьки сказали, що хлопчик падав і наштрикнувся на цвях, але на рентгені медики побачили сторонній металевий предмет, і це була куля діаметром 4,5 міліметри. "На оперативному втручанні було виявлено пошкодження кишківника в п'яти місцях. Куля пробила і застрягла в сигмовидній кишці", - розповів заступник головного лікаря Житомирської обласної дитячої лікарні Микола Бобер.

Правоохоронці кажуть, що відкрили провадження за фактом травмування дитини. Поліція досліджує, чи справді постріл був випадковим. Мати хлопчика може понести відповідальність за недогляд сина. Хоча сусіди в один голос запевняють: родина хороша, дітей виховує добре та ніяких запитань до неї бути не може.

Пневматичну гвинтівку можна вільно купити в магазинах зброї, для цього потрібен лише паспорт. Нею часто бавляться, стріляючи по пляшках чи птахах. "Ця зброя передбачена для того, щоб у певних приміщеннях – тирах – удосконалювати навички своєї стрільби. Більше ні для чого вона не передбачена – ні для полювання, ні для самозахисту", - пояснив представник поліції Олександр Господарчук. Водночас житомирські медики кажуть, що за останні десять днів мають уже три випадки поранення дітей із пневматичної зброї.

Кореспондент ТСН Олена Кузнєцова

Залиште свій коментар

Вибір редакції