НАТО: Україна досі не готова до членства в Альянсі

В Альянсі вважають, що з часів Бухарестського саміту, коли були встановлені принципові підходи співпраці, нічого не змінилося.

Речник НАТО Джеймс Апатурай вважає, що Україна й Грузія не готові до вступу в Північноатлантичний альянс. Про це він повідомив сьогодні журналістам в Брюсселі.

"В цілому нічого не змінилося з часів Бухарестського саміту, коли були встановлені принципові підходи", - сказав він. "Інша справа, що Україна та Грузія поки не готові до членства в НАТО", - додав Апатурай.

Варто зазначити, що в березні посол США в Україні Вільям Тейлор повідомив, що згоду з євроатлантичною інтеграцією України висловили всі головні члени Альянсу. "У Бухаресті минулого року у квітні чітко було висловлено про це. Усі лідери головних держав Альянсу, таких як Франція, Німеччина, США , Канада, Польща і Чехія, чітко заявили, що готові прийняти Україну до своїх лав. Ці заяви були зроблені гучно і відкрито на весь світ про те, що Україна має стати членом НАТО", - зазначив Тейлор.

Нагадаємо, на початку квітня 2008 року на саміті в Бухаресті лідери країн - членів НАТО ухвалили політичне рішення про те, що Україна і Грузія повинні стати членами цієї організації в майбутньому, проте відмовилися надавати їм План дій для членства, вирішивши, що обидві країни не готові для отримання такого плану.

2 грудня на засіданні Ради Північноатлантичного альянсу у Брюсселі керівники МЗС країн НАТО вирішили посилити співпрацю з Україною і Грузією без надання їм ПДЧ.

Читайте також:

Міноборони РФ: ракети США готові вдарити по Росії з Севастополя

Неможливе - можливо: Росію покликали в НАТО

Український посол у Москві: ми розберемося з НАТО без Росії

Україна просить у США натовський фрегат

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: