Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Невідомі жорстоко побили журналіста програми "Гроші"

На Дмитра Волкова напали біля його будинку.

На журналіста програми "Гроші" Дмитра Волкова напали і жорстоко побили. Напад стався вчора, 26 вересня, біля його будинку, повідомила прес-служба телеканалу "1+1".

"Коли я вийшов з офісу, мені здалося, що за мною стежать. Я вирішив змінити звичний маршрут. Але, підійшовши до свого двору, побачив невідомого мені чоловіка, вирішив не ризикувати і вийти з двору на вулицю. Тоді мені дорогу перекрила друга людина і зі словами "У Вишгород ти більше не поїдеш" завдала мені сильний удар по голові. Після цього я втратив свідомість", - розповів Дмитро про напад.

Журналісту "1 +1" завдали важкі травми: у нього струс мозку, перелом щелепи, множинні побої. Перехожі викликали швидку, яка надала Дмитру першу допомогу.

Коли він прийшов до тями й зателефонував колегам, вони викликали міліцію і було складено відповідну заяву.

"Ми вважаємо, це показова історія, і нас намагаються залякати. Діма дійсно розробляє тему про незаконний розподіл землі під Вишгородом. І у нас вже знаходяться документи, які створять проблеми для багатьох залучених в цей процес. Це коло настільки широке, що зараз складно назвати підозрюваних", - прокоментував ситуацію керівник департаменту журналістських розслідувань телеканалу "1 +1" Максим Шиленко.

"Ми намагаємося робити чесні, резонансні розслідування і напад на журналіста у зв'язку з професійною діяльністю - неприпустимий і кричущий випадок. Ми звертаємося до правоохоронних органів і просимо їх з усією серйозністю поставитися до даного випадку. Ми сподіваємося, що злочинці будуть покарані, хто б не був замовником нападу", - додав він.

Відео Журналіст програми "Гроші" розповів, як на нього напали

Залиште свій коментар

Вибір редакції