Німеччина спростила процедуру видачі віз для окремих українців

Для громадян України, які часто подорожують, Німеччина спростила процедуру оформлення віз.

Посольство Німеччини в Україні спростило процедуру оформлення віз для громадян України, які часто подорожують.

Відтепер громадяни України повинні подавати візову заяву в спеціальному вікні без попередньої домовленості про дату співбесіди. Крім того, їм не обов'язково бути на співбесіді особисто.

Нововведення поширюється на тих громадян України, які протягом останніх 24 місяців мали мінімум дві шенгенські візи або річну або багаторічну візу і належним чином їх використали. Також важливо, щоб за останньою заявою прохача візи було прийнято позитивне рішення.

Ті, хто відповідає цим умовам, можуть особисто або інша особа за їх дорученням підходити без попередньої домовленості про дату співбесіди до спеціального вікна на другому поверсі канцелярії по вулиці Богдана Хмельницького в Києві. Прохачеві візи слід подати заповнену в повному обсязі і особисто підписану анкету з усіма необхідними документами. Після сплати візового збору можна буде отримати візу.

Посольство радить заздалегідь ретельно готувати всі необхідні папери, щоб не отримати відмову на підставі відсутності будь-якого з документів. Ознайомитися з численними інформаційними матеріалами про процедуру отримання віз можна на інтернет-сторінці посольства.

Посольство залишає за собою право в обґрунтованих випадках прийняти рішення про видачу візи тільки після особистої співбесіди із заявником. Посольство звертає також увагу на те, що шлюбні партнери громадян Німеччини або країн Євросоюзу подають свої заяви у візовому відділі по вулиці Златоустівська також без попереднього запису на співбесіду.

Нагадаємо, президент Віктор Янукович у Давосі заявив, що Україна сподівається отримати безвізовий режим з Євросоюзом до кінця 2011 року.

Читайте також:

Янукович: безвізовий режим з Європою стане реальністю до кінця року

Україна і Туреччина скасують візовий режим

Україна дозволила іноземцям не надавати довідку про СНІД при отриманні візи

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: